PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016730}

Syn

The Son
6,3 3 961
ocen
6,3 10 1 3961
5,5 19
ocen krytyków
Syn
powrót do forum filmu Syn

Trafiłem na fragment od momentu jak dziecko trafiło do ośrodka do momentu kiedy lekarz w obecności syna przeprowadza interwencję przy rodzicach.
Nie jestem psychiczny zapewniam - ale podobna sytuacja dotyczyła mnie kiedy to ja byłem na miejscu syna. Próbowałem stosować te same techniki, branie na litość i cokolwiek innego. Żaden człowiek nie chce być zamknięty, i każdy uważa że inni są w gorszym staniem od niego samego.
Zaznaczam , nie wiem jak to wygląda w amerykańskim prawie i instytucjach, jednak taka rozmowa - zwłaszcza, że syn był niepełnoletni - najpierw powinna przebiec między specjalistami a opiekunami prawnymi. Lekarz nawet nie wspomniał, że syn będzie manipulował i robił cokolwiek aby wziąć na litość rodziców. Przecież to podstawa! Przez całą rozmowę słyszałem dokładnie to czego spodziewałbym się po "typowym psychiatrze" z rozpisanym scenariuszem na film. Czyli lanie wody bez żadnych konkretów.
Nie tak się to odbywa drodzy państwo, a jeśli jednak to jest to prawdopodobnie zły lekarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones