PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93905}

Synalek

The Good Son
7,1 18 961
ocen
7,1 10 1 18961
6,4 7
ocen krytyków
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Najlepsze jest to ze film mimo swoich lat nic nie stracił ze swojego klimatu i ciągle za każdym razem ogląda się go super genialne kreacje dwóch młodych aktorów Macaulay Culkin i Elijah Wood ten pierwszy nie wykorzystał swojego talentu wręcz przeciwnie zmarnował go i stoczył się natomiast Wood poszedł dalej i wykorzystał swój talent aktorski podsumowanie film Synalek to naprawdę świetny dreszczowiec i każdy szanujący się fan gatunku powinien go zobaczyć jeśli komuś podobał się ten film polecam również film Sierota o bardzo podobnej fabule tak samo świetny jak Synalek pozdrawiam.

numer6

Zgadzam sie. Film trzyma w napięciu do samego końca. Oglądałam go jako dziecko i chciałam sprawdzić czy nadal zrobi na mnie wrażenie.
Co do Macaulay Culkin, trudno powiedzieć czy sam zmarnował swój talent. Myślę, że jak się zaczyna karierę w tak młodym wieku to trzeba mieć wokół ludzi (agenci, rodzice, bliscy), którzy tą karierą dobrze pokierują. Jemu chyba zabrakło takich ludzi. Talent z pewnością ma ale był za młody by o sobie decydować i myśleć o przyszłości związaną z filmem. Kto wie? moze bedą z niego jeszcze ludzie. :) Kibicuje mu.
Elijah Wood również rewelacyjny.

lusinka84

Właśnie przez rodziców Macaulay upadł na dno. Oni nie chcieli żadnych osób trzecich w rodzinie i po prostu zarobioną przez niego kaskę brali do siebie. Wówczas 17 lub 18 letni Culkin podał ich do sądu za to i sprawę wygrał, wdał się w złe towarzystwo i jest tym dzisiaj czym jest.

ocenił(a) film na 7
numer6

W sumie się zgadzam, świetna fabuła, wykonanie młodych aktorów rewelacyjne.

Ale z jednego powodu film jest dla mnie "tylko" dobry a mianowicie rozwaliły mnie nieprawdopodobne akcje jak zostawianie dzieci na noc bez opieki (bogaci ludzie z ogromnym domem nad morzem a zostawiają góra dwunastoletnie dzieciaki samym sobie o.O hmmmm...) czy podróż młodego Henry'ego z domu do szpitala, ot tak bez niczyjej wiedzy przyszedł a potem poszedł (w nocy!) a matka zupełnie niezdziwiona. Gdyby nie te rażące i dziwaczne sytuacje to byłby dla mnie bardzo dobry seans.

ocenił(a) film na 6
udkojagniece

Zgadzam się z Tobą. A mnie jeszcze dodatkowo drażniła muzyka jak z jakiegoś familijnego filmu przygodowego.

udkojagniece

Zależy z jakimi rodzicami ma się do czynienia :)
Moi mnie tak nie pilnowali i zostawiali nas nie raz z siostrą same w domu.
Oczywiście byłyśmy grzeczne ;)

Podobnie tutaj w filmie, dekada albo dwie wstecz, nie było takiego chuchania na latorośl jak teraz.
Te dzieciaki w ogóle wielokrotnie balansują na krawędzi życia i śmierci - wspinanie się na wysokie drzewo po łamiących się gałęziach bez żadnej asekuracji, chodzenie po krawędzi otwartej studni z wodą. Brrrr... Osobiście od tych scen bardziej mi skóra cierpła niż na myśl, że zostają same w domu.

Natomiast samodzielny powrót ze szpitala do domu około 21:00 też mi się wydał trochę dziwny.
Ale spisałam to na karb małej miejscowości, pewnie miał rzut beretem od domu :)

ocenił(a) film na 8
numer6

Elijah mi się podobał bardziej, bo po prostu jego rola bardziej mi odpowiadała i w tym wieku również grał bardzo dobrze. No i te niebieskie oczy...

numer6

Stoczył się nie stoczył, może po prostu aktorstwo przestało sprawiać mu przyjemność

numer6

faktycznie, Culkin bardzo przekonujący jako mały psychopata, do tego stopnia, że samemu miałem ochotę potraktować go rózgą

ocenił(a) film na 7
sebawasik

Moim zdaniem jego najlepsza rola

numer6

Myślałam, że nic szczególnego z filmu nie będzie, ale zdziwiłam się. Naprawdę dobrze grają jak na swój wiek. Nie jest to płytkie i nie mają jednej miny przez cały film. Mają coś w sobie i zdecydowanie lepsi w przekazywaniu emocji od wielu dorosłych aktorów.

ocenił(a) film na 7
numer6

Pełna zgoda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones