PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780829}

Synalek

Mon poussin
5,5 3 323
oceny
5,5 10 1 3323
Synalek
powrót do forum filmu Synalek

Od kilkunastu lat kinomaniactwa po 35 minutach wyszedłem z kina. Pół życia sobie obiecałem, że zawsze dotrwam do końca seansu. Nie dałem rady. Poziom infantylności mnie położył na łopatki. To już Muminki postokroć bym wolał. Serio.

ocenił(a) film na 3
beachboy_86

Na moim seansie było sześć osób i dwie wyszły. Faktycznie film jest niskich lotów.

beachboy_86

ale Muminki to ty lepiej szanuj

ocenił(a) film na 1
Hotaru_Oka

Szanuję i kocham miłością bezwarunkową <3

ocenił(a) film na 1
beachboy_86

jaki prezydent taka komedia

klcw57

Widzę, że jakiś stary frustrat. Skoro filmy są jak prezydent, to może wszystkie następne francuskie sobie daruj, a przy okazji i polskie, bo pewnie "Volta" też tak słaba jak prezydent. Na razie chyba musisz się ograniczyć do amerykańskich produkcji, szczęście w nieszczęściu, to to, że ich nie brakuje.

ocenił(a) film na 1
MarcoK

;D

beachboy_86

Ja się nie dziwię, że wyszły, bo początek rzeczywiście fatalny, ale wierzcie mi lub nie, potem się film rozkręcił i było całkiem śmiesznie, z 3 i 6 daję 5. A co do widowni, to było ok. 15 osób i NIKT(!) nie wyszedł choć nieraz na filmach widzę opuszczających i w związku z tym komentarzem obserwowałem sytuację siedząc przy schodach.

ocenił(a) film na 4
beachboy_86

dramatu nie ma, ja to sam byłem w kinie i wyszedłem 10 min przed końcem bo już w sztampę szło. Takie m jak miłość w werji komediowej. Generalnie doc mądry film jeśli ktoś chce rozckliwiać się nad miłością, ale pusty fabularnie że głowa boli

beachboy_86

U mnie nikt nie wyszedł a nawet większość głośno się śmiała. Oczywiście film przerysowany ale chyba miało to na celu takie trochę karykaturalne ukazanie nadopiekuńczości rodziców czy rutyny w związku. To nie jest kino moralnego niepokoju ani dramat tylko komedia i jako taka jest udana i zabawna

beachboy_86

Zgadzam się. Z Deadpoola też wyszedłem bo gówno niesamowite.

ocenił(a) film na 1
leon391

Deadpool to kaszana, nie czekam na 2

ocenił(a) film na 7
beachboy_86

Doskwiera Ci agelia.

ocenił(a) film na 3
beachboy_86

Dzisiaj oglądałam, i na szczęście nie musiałam wychodzić (chyba, że z łóżka, na znak bojkotu). Uwielbiam francuski humor i ich komedie, ale to??? No cóż, wytrwałam do końca, ale srodze się zawiodłam. Schematyczny, postacie rysowane już nie grubą kreską, a flamastrem, finałowe sceny to po prostu żal. A ponoć Francuzi maja takie delikatne podniebienia... :p

ocenił(a) film na 4
beachboy_86

Fakt film w większości nudzi i się dłuży. Ale jest na prawdę kilka mocnych momentów dzieki którym szczerze się uśmiałem. Ode mnie 4/10.

ocenił(a) film na 6
beachboy_86

Świetny film się uśmialiśmy z dziewczyną, jakim trzeba być durniem żeby wyjść XD

ocenił(a) film na 1
theart

Nie gorszym niż Twój stary

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones