PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827061}
5,7 5 913
ocen
5,7 10 1 5913
Synchronic
powrót do forum filmu Synchronic

Pomysł dobry, choć obejrzałam bez przeczytania opisu. Już pierwsze minuty filmu bardzo mnie zaciekawiły, jednak potem były gorsze i lepsze momenty. W moim mniemaniu, film bardzo nierówny. Raz fajna muzyka, ujęcia kamery, kolorystyka, a potem tanie efekty, naiwne dialogi i luki w scenariuszu. W sumie wiele rzeczy nie jest tu pociągniętych do końca, a jedynie lekko zarysowane.
Generalnie, polecam, bo rozrywka nie jest najgorsza, chociaż zakończenie tanie, jak barszcz.

Jo_Many

Cóż dodać.. po "Endless" liczyłem na więcej. Całą realizacja mi się podobała, problem chyba tkwił w scenariuszu, zbyt naiwnym :]

ocenił(a) film na 6
barranek

Prawda! Scenariusz jest bardzo naiwny.

ocenił(a) film na 5
barranek

dokładnie

ocenił(a) film na 3
cybermac79

Macie racje, naiwne to bardzo a w dodatku nudne przez nierownosci w wydarzeniach. Raz jest s-f, raz thriller, raz dramat a w sumie wychodzi sraka :)

azertyazerty

xD ostatnie zdanie mnie rozbawilo

Jo_Many

Co do muzyki (soundtracku), od razu przypomniała mi się Anihilacja (2018), jest podobna. Ale i tak to jest dobry film, jest sporo błędów logicznych, ale który film ich nie posiada

ocenił(a) film na 6
Jo_Many

Dokładnie takie same odczucia miałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones