PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706026}

Syndrom berliński

Berlin Syndrome
6,1 6 021
ocen
6,1 10 1 6021
Syndrom berliński
powrót do forum filmu Syndrom berliński

Uczennica

ocenił(a) film na 7

Dlaczego uczennica po przeczytaniu wiadomości od Clare nie poszła na policję, tylko zaryzykowała jadąc do mieszkania Andiego ? Przecież wiedziała, że ma do czynienia z psycholem, mogła zgłosić sprawę na policję ...

felek87

Też mnie to zaskoczyło. Film jest na podstawie książki. Nie czytałam jej więc nie wiem czy moje przemyślenia będą słuszne. Wydaje mi się, że reżyser miał pomysł na zakończenie filmu, ale nie wiedział jak do tego zakończenia doprowadzić. Pojawił się więc absurdalny wątek z uczennicą. Jak wiadomo Andie gustował w samotnych podróżniczkach co ni jak trzyma się wątku z "napalaniem się na nastolatkę". Kolejna sytuacja z uczennicą to ta, gdzie przychodzi ona do jego domu. Jak dla mnie nie ma w ogóle to sensu, że podał on w aktach ten adres, że jego "wścibscy" koledzy z pracy mogli by wpadać do niego z niezapowiedzianymi wizytami, a nikt by nie zastanawiał się czemu mieszka w takim odosobnieniu. No i sytuacja ze zdjęciem. Zdjęcie jako jedyny dowód wypada z teczki. Reżyser w ten sposób próbuję usprawiedliwić to, że uczennica nie udaje się na policję - nie ma dowodu - i jedzie na rowerze uwolnić Clare.

DarkAngel1989

O ile dobrze zarejestrowałam, to uczennica go śledziła. Stąd dowiedziała się, gdzie on mieszka.

użytkownik usunięty
felek87

Dla mnie film słaby bo jesli ona chciała wydostac sie z domu to wystarczyłoby zeby zaczekałą któregos dnia az bedzie otwierał drzwi i walnęła go w łeb czyms cieżkim i potem by zwiała. A on nie poszedłby z tym na policje na bank bo by wyszło w co grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones