PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6789}

Synowie mafii

Knockaround Guys
6,9 14 115
ocen
6,9 10 1 14115
6,0 3
oceny krytyków
Synowie mafii
powrót do forum filmu Synowie mafii

1/10

ocenił(a) film na 1

Przed chwila ogladalem go na TV7 powiem strzerze nie jest to kino sensacyjne ani komedia wydaje film o szukaniu mniejsca dla siebie w tym swiecie a moze i nie moze nie potrzebnie siedzilaem w necie i ogladajac film ale to patrzylem na ekran nie przykulo mojej uwagi 1/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Też go dziś obejrzałem i najwidoczniej go nie zrozumiałeś, albo jesteś głupi bo 1/10 to ocena dla totalnego gniota.

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

Wg. mnie film bdb. Solidne kino z nutą gangsterki. Pozytywnie mnie zaskoczył

kinoman1985

oceniasz 1/10 choć oglądałeś go do końca? żart? jak niby mamy w cos takiego uwierzyć...
śmierć w wenecji dostałaby więcej, masz doskonałe wyczucie smaku, gratuluję!

ocenił(a) film na 1
Pawelek777888

Gdyby mnie film zaciekawil nie siedzilal bym na kompie wylaczylbym kompa usiadl bym wygodnie i bym ogladal film ale to co widzilaem na ekranie nie zaciekawilo mnie i koniec kropka

kinoman1985

Następnym razem nie oceniaj filmów po 5 minutach bo tylko zaniżasz ocenę i wprowadzasz ludzi w błąd. Ten film nie zasługuje na 1/10. Przy rejestracji powinni sprawdzać numer dowodu osobistego...

kinoman1985


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE!

ocenił(a) film na 1
kotbury

Pozdrów pacjentów z se swej sali

ocenił(a) film na 9
kinoman1985

a ja powiem "strzerze" że to nie jest "mniejsce" na dyskusję o tym filmie, bo ktoś kto załozył ten temat chyba szuka "mniejsca" dla siebie w tym świecie, więc lepiej nie siedzieć przy kompie, wyłączyć kompa, usiąść wygodnie, napisać coś na kartce, dać komuś (ewidentnie mądremu) do sprawdzenia i wtedy wrzucić na forum. A i przydałyby się argumenty co do tak niskiej oceny. Nie musisz dziękować za to, że cię cytuję - drobiazg. A resztę towarzystwa zapraszam do komentowania innych postów. Z pozdrowieniami ; *

kinoman1985

Niech Cie pan Bóg strzeże powiem szczerze...

kinoman1985

Powiem krótko znajdź sobie "mniejsce" gdzie możesz kupić słownik ortograficzny. Co do filmu 8/10
Aha i jeszcze jedno WYPAD Z TROLAMI (Mam na myśli założyciela tematu"

ocenił(a) film na 3
kinoman1985

Jak mogłeś dać temu filmowi 1/10? Oszalałeś? Uciekłeś z zakładu zamkniętego? Ten film zasługuje na 3/10, no może mocne 2/10. Już dawno nie oglądałem tak kiepskiego filmu z mafią w tle. Dialogi mnie najwyżej rozbawiły np Tato chciałem żebyś zobaczył we mnie mężczyznę.. albo ten tekst o 500 walkach zaplanowanych w dzieciństwie( przypomniał mi się tekst z filmu z Segalem: Ile trzeba żeby mężczyzna się zmienił? z filmu Ziemia w ogniu(tytułu nie jestem pewien). Nie chce mi się nawet pisać o innych idiotycznych rozwiązaniach scenariuszowych bo ten kto ich nie dostrzegł sam i tak się ze mną nie zgodzi.
Napiszę wprost. Ten film jest słabiutki jak przeciwnicy Pudziana w MMA, kiepski jak pomysły gospodarcze Andrzeja Lepera, idiotyczny jak strategia wyborcza PiSu. Więcej napięcia i dramaturgi jest w scenach gdy Tony Soprano schodzi na kacu po schodach na śniadanie i wsypuje sobie płatki do miski, lepsze dialogi są w filmach z bliźniaczkami Olsen. Nie rozumiem jak ten film może mieć taką wysoką średnią. To chyba jakiś żart. I przestańcie się czepiać ortografii bo to się już robi nudne.

derjak

Nudni robią się trole tacy jak wy.Nieuki i tempaki co nawet się wysłowić niepotrafią i celowo zakładają takie posty i tematy żeby drażnić społeczeństwo.Wilecy fani filmów gangsterskich.Bez jaj.Koleś włącza film siedzi na kompie po paru minutach pisze że go nie ciekawi i ocenia na 1.Podpisuje się pod ten WYPAD Z TROLAMI!!!

ocenił(a) film na 1
danielpiw23

Wypad z Trolami to tak sobie powiedz do swej Matki czy żony chyba ze masz tak brzydkie dzieci film zobaczylem caly fakt siedzielaem na Kompie bo fillm byl tak nudny ze wolalem siedziec na necie ty Trolu

kinoman1985

sam jesteś trolem i bucem w dodatku ty matole tak ro sobie sam możesz do siebie mówić lalusiu... i necikowy cwaniaczku ...

ocenił(a) film na 1
danielpiw23

Zamkij ryj

kinoman1985

sam sobie ,,zamkij,,. Wiesz szkoda mi się z Tobą kłucić.Znajdź sobie kogoś na swoim poziomie do takich dyskusji cwaniaczku.Za klawiaturą każdy jest mądry...Zresztą każdy Ci to już napisał na tym temacie.Poczytaj sobie niektóre teksty i zastanów się nad sobą..

ocenił(a) film na 1
danielpiw23

Masz racje nie ma co gaddac frajer

ocenił(a) film na 3
danielpiw23

Cóż forum jest po to żeby każdy mógł się wypowiedzieć. Ty pewnie należysz do tych co chcieliby żeby wszyscy myśleli tak samo jak oni. Dla mnie trolem jest taka osoba która zamiast bronić filmu atakuje bezpośrednio osobę z której opinią się nie zgadza. Nawet jeżeli ktoś nie zna się na ortografii nie oznacza to że jego ocena jest nietrafiona.

derjak

zgadza się. Nie nie należę do,, tych co chcieliby żeby wszyscy myśleli tak samo jak oni,,.Dla mnie trolem jest ktoś to kto celowo zakłada temat do kłotni pisząc jaki to film jest lekko mówiąc ,,do du.y,,. Bluzgając na film argumentami wyciągniętymi z rękawa.Czyjać ocena czy ortografia lata mi wiesz gdzie...denerwują mnie(zresztą jak widze nie tylko mnie)takie głupie tematy.Fakt każdego czasem ponosi,dlatego rzadko włączam się do dyskusji... i żałuję że się tu włączyłem (nie warto).Trola jednak poznasz też po tym jak Ci na rodzinę najeżdża i brak mu słów do dalszej dyskusji..najmądrzej się wtedy wycofać ;)pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
danielpiw23

A kto ci powiedział ze ja celowo zalozylem ten temat fakt szkoda z tobą gadac .

kinoman1985


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones