PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6789}

Synowie mafii

Knockaround Guys
6,9 14 105
ocen
6,9 10 1 14105
6,0 3
oceny krytyków
Synowie mafii
powrót do forum filmu Synowie mafii

Fabuła bardzo przewidywalna (oprócz sceny w magazynie). Pepper kompletnie się nie sprawdził w roli gangstera. Nie mam pojęcia dlaczego film jest przypisany do gatunku komedii kryminalnej skoro nie mam w nim nic śmiesznego. Film dobry i nic więcej. Można obejrzeć w nudny wieczór.

użytkownik usunięty
Lafi

ale koleś

przecież Pepper nie nadawał się na gangstera od dziecka bło zaznaczone na początku przewijało się i podkreślone na końcu. Za Twoje bezmyślne pie***nie podbijam ocenę filmu +1

ocenił(a) film na 6

Nie lubię pisać z osobami nie wychowanymi wykazującymi swoim zachowaniem brak szacunku dla innych oraz tym samym wykazując, że ich wiek jest na poziomie gimnazjum, ale dla Ciebie zrobię wyjątek. Nie brałem tego pod uwagę, jeżeli jego rola była w ten sposób zamierzona to brawo dla niego bo się z niej wywiązał dosyć dobrze, ale to nie zmienia faktu, że fabuła jest bardzo słaba dlatego mimo to nie podbije mojej oceny.

Lafi

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 5
Lafi

co do Vina zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 4
Lafi

Za Vina? Jesteś chyba psychofanem 'talentu' aktorskiego tego mięśniaka. Jedyny aktor który broni tego filmu to Malkovich, reszta totalne dno, nikt z tej młodej czwórki nie sprawdził się w roli młodocianego gangstera, no chyba jeśli mówimy o kwestii wpasowania w rolę to rzeczywiście Diesel przypasował tu idealnie. Co do filmu, zawiodłem się totalnie, po obsadzie i średniej myślałem że będzie to dobra produkcja, wyszedł przeciętniak z badziewną fabułą pisaną na kolanie, którą przewidziałby gimnazjalista. Postacie są tak sztampowe i nijakie że żadna z nich nie wywołała u mnie nijakich emocji czy to pozytywnych czy negatywnych, ich los był mi kompletnie obojętny, dialogi równie drętwe co aktorstwo. Widać że cienki budżet nie pozwolił rozwinąć skrzydeł producentom w konsekwencji czego otrzymaliśmy przeciętniaka do którego najpewniej już nigdy nie wrócę.

ocenił(a) film na 5
FuckYea

I jedynie z tą opinią jestem się w stanie zgodzić. Amen.

FuckYea

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Lafi

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones