PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657447}

Syreny - legenda czy prawda

Mermaids: The Body Found
6,3 369
ocen
6,3 10 1 369
Syreny legenda czy prawda
powrót do forum filmu Syreny - legenda czy prawda

Film ogląda się naprawdę dobrze wciąga od samego początku.Niestety jest to lekko mówiąc paradokument.Materiały które rzekomo są oryginalne są żenująco marnie podrobione.Historia jest dobra ale szkoda że film wmawia nam coś co jest możliwe ale mało prawdopodobne a wszelkie dowody nie istnieją .

ocenił(a) film na 8
terron

według tych oceanologów itd. wszelkie dowody zostały zniszczone, więc można teraz tylko spekulować..

ocenił(a) film na 7
Natalia_98

Wiem o tym .Szkoda że zawsze tak jest w przypadku czegoś w co trudno normalnie uwierzyć.Ciekawe czemu nikt nigdy nie zrobił ostrego zdjęcia ufo .A ten filmik niby z bazy wojskowej i ten z plaży skreślają wiarygodność przedstawionej historii kompletnie.

ocenił(a) film na 8
terron

Osobiście, nie wierzę w ufo, dla mnie to tylko wymysły ludzi wywołane filmami si-fi. Nie znasz czegoś i nadleciało z nieba? To na pewno kosmici! Zawsze pojawia się chociaż jedna osoba która tak pomyśli w wywoła zamęt. Nie wierzę w coś czego nie widzę, ani nie mam na to dowodów. A tamte filmiki nagrane na plaży jakimś kalkulatorem nie zmieniają mojego zdania, ale ostatecznie to dokument, choć niczego nie udowadnia

Natalia_98

Zaskakuje, jak wiele osób uwierzyło we wszystko, co ten film przedstawia - szukałam niedawno w necie recenzji tego filmu i byłam zaskoczona komentarzami widzów :) Teraz już się nie dziwię, dlaczego po dzisiejszej emisji na Animal Planet w trakcie napisów końcowych podkreślali, że ten film nie opowiada prawdziwej historii.

ocenił(a) film na 8
Sciri

to pewnie oznacza że zrobili film o dwóch kilkusekundowych filmikach a reszta to fikcja :)

ocenił(a) film na 5
Sciri

Też kiedyś w to uwierzyłam ;) Potem się pozastanawiałam trochę nad światem i zracjonalizowałam swoje poglądy na temat kryptozoologii.

ocenił(a) film na 7
Sciri

nie czytałem napisów bo nie miałem samej końcuweczki .Zauważyłem że sporo filmów teraz tak robią .Np.o odwiedzinach kosmitów.

Natalia_98

To nie są oceanolodzy....wystarczy poszukać w Internecie gdzie wymienione są nazwiska aktorów. Jeden z nich prowadzi vlog o grach komputerowych na youtube
tu macie swojego doktora robertsona. Facet nazywa się David Evans
https://www.youtube.com/watch?v=EWSmyqk9-Pc

ocenił(a) film na 7
terron

Naprawdę szkoda. Film faktycznie bardzo wciągający, wręcz magiczny, świetna animacja opowiadająca prehistoryczne zdarzenia. Byłaby to cudowna historia i wcale nie aż tak bardzo irracjonalna. Szkoda, ze jednak nieprawdziwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones