PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312327}
6,1 6 800
ocen
6,1 10 1 6800
Syzyfowe prace
powrót do forum filmu Syzyfowe prace

lipna pozycja.. tyle moge powiedziec. Akcja filmu zaczyna się gdy Marcin dostaje dubeltowke od ojca.. A gdzie wczesniejsze sceny?!?!?!Film słabo nawiazuje do ksiazki, nie polecam mozna sie jedynie jeszce bardziej popatac.

Bloody666

masz racje z tym ze wcześniejsze sceny nie sa pokazana, ale dla mnie mimo to jest to wspaniały fim oglądałam go już trzeci raz i chętnie obejrzałabym czwarty, piąty itd. Wg mnie on coś w sobie ma, dla mnie był ujmujący. Ale każdy ma swoje zdanie i o gustach sie nie dyskutuje. Pozdrawiam.

Duska_2

Ja też nie mam mu nic do zarzucenia. Reżyser ma prawo do zmian w filmie i tutaj także je wprowadzono. Oglądałam 2 razy i myślę, że był tego wart. Najlepsza scena,to ta,w której Bernard recytuje "Redutę Ordona"...
Przynajmniej dla mnie.

użytkownik usunięty
Shalott

Zgadzam sie, ja ogladalam dwa czy 3 razy, uwielbiam ten film. Ksiazke tez. I mysle, ze to jeden z niewielu adaptacji, w ktorych zmiany nie zaszkodzily fabule.

ocenił(a) film na 8
Bloody666

O tak..."Reduta..." jest najlepsza...co prawda, film zaczyna sie może nei tak jak ksiązka, ale nie jest zły...

ocenił(a) film na 4
anula_lol

Zgadzam się z wami wszystkimi. A przede wszystkim nie podobała mi się gra Łukasza Garlickiego

Bloody666

Eeech! Nie-na-wi-dzę kiedy ekranizacja nie jest wierna książce :|

_Sophie_

Przypominam wszem i wobec, że jest to tylko adaptacja. ;-) A adaptacja nie jest wierna w 100% wzorowi i autor może dodawać i ujmować. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć co było przed wydarzeniami z filmu, bądź czego nie pokazano to przeczytajcie książkę. I zapewniam, że wasza wyobraźnia lepiej wam odzwierciedli książkę niż ten film, bo nie należy do najlepszych.

ocenił(a) film na 10
Bloody666

Film jest wspaniały.Scena recytacji doprowadziła mnie do łez.A aktorzy naturalni i tacy młodzi :)

użytkownik usunięty
Bloody666

Popieram autora tematu w 100%.

ocenił(a) film na 7
Bloody666

jak dla mnie film całkiem dobry z książkom mało zgodny, ale dużo od niej ciekawszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones