PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9564}

Szósty stopień oddalenia

Six Degrees of Separation
7,0 1 972
oceny
7,0 10 1 1972
8,3 3
oceny krytyków
Szósty stopień oddalenia
powrót do forum filmu Szósty stopień oddalenia

Świetna rola Willa Chałturnika, jeszcze nim został Legendą i głupim Hancockiem, a tymczasem nie mogą ludzie obejrzeć bo nie ma nigdzie napisów. Kiedyś pokazała go publiczna TV, a skoro oni umieją to wstyd by inni nie umieli przełożyć go na polski. Przetłumaczcie specjaliści też ten stary filmik, nie tylko nowości. Pliz.

ocenił(a) film na 7
browne_2

Właśnie, też się dołączam do prośby, czekam na napisy już z 3 lata ale jak narazie nic się nie pojawia.

ocenił(a) film na 7
deka87

wejdzcie na http://napisy24.pl/poszukiwane/ i dodajcie sie w poszukiwanych napisach. Wpiszcie Six Degrees of Separation.
Moze ktos w końcu przetłumaczy bo tez czekam na napisy.

ocenił(a) film na 7
PuDZ

Nawet nie wiedziałem że jest coś takiego jak dział "poszukiwane".
Swój "głoś" oddałem, ale narazie ze mną tylko 2 osoby.

ocenił(a) film na 7
deka87

zabralem sie za tlumaczenie i juz jakies 10% tekstu przetlumaczylem ;), jak znajde troche wiecej wolnego czasu to sprobuje jak najszybciej całość przetlumaczyc ;)

ocenił(a) film na 7
PuDZ

Dzięki wielkie dobry człowieku ;)
...za krótki...

ocenił(a) film na 9
deka87

dołączam się

ocenił(a) film na 10
PuDZ

No i jak tam po 7 miesiącach? jest już tekst po szukam bezskutecznie?

ocenił(a) film na 9
browne_2

według moich ustaleń wciąż brak

ocenił(a) film na 5
amegi

To jest nas więcej

ocenił(a) film na 7
Quatr0

Witam,
Właśnie skończyłem napisy i można je pobrać tutaj:

http://www.napisy.info/SzukajNapisow.php?to=Six+Degrees+of+Separation&tp=Sz%F3st y+stopie%F1+oddalenia&k=nick:ryskal

Kosztowało mnie to trochę pracy, więc proszę o oceny, komentarze, uwagi. Można także składać do mnie prośby o przetłumaczenie filmów, do których nie ma polskich napisów. Nie obiecuję natychmiastowej reakcji, ale mogę dodać film do listy:)
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
ryskal

wielkie dzięki... koleś jesteś mega :)

ocenił(a) film na 10
ryskal

wielkie dzięki!!!! proponuję nowość do przerobienia na polski: "Life During Wartime" Todda Solondza, mega film na napisy do którego sporo ludzików czeka, pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ryskal

Dzięki serdeczne:)

browne_2

Ludzie przecież to jest po angielsku a nie po mandżursku. Naprawdę ten film warto obejrzeć w oryginale

ocenił(a) film na 9
lexor

nie neguje że nie warto, bo warto, ale zauważ że nie wszyscy znają angielski na poziomie C2 i czasem oglądanie filmów bez napisów sprawia nie tyle trudność, ale bywa powodem niedomówień... a tak wszystko jest jasne i przejrzyste... a poza tym mając napisy człowiek uczy się nowych wyrazów i zwrotów angielskich bo ma od razu przetłumaczone.

lexor

Od kiedy napisy uniemożliwiają obejrzeniu filmu "w oryginale"?!

użytkownik usunięty
Witek_13

często są błędy w tłumaczeniu a oryginał to nie tylko video ale też audio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones