PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6635}

Szacunek

Juice
7,3 6 266
ocen
7,3 10 1 6266
Szacunek
powrót do forum filmu Szacunek

To jest dobry film, czy jest dobrze oceniany tylko ze względu na tupaca który w nim gra?

ocenił(a) film na 6
Senoom

Tupac grał dobrze, ale film jest ogólnie przeciętny. Typowe lata 90, trochę naiwne, trochę głupie, ale mimo wszystko warte obejrzenia. Jeśli idzie o takie filmy to Bullet jest zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 9
farber

Bullet lepszy ? to są chyba jakieś żarty.

ocenił(a) film na 6
goodvibestyla

Dla mnie lepszy, może ze względu na rolę Pana Rurka. Oba trochę naiwne, ale Bullet bardziej do mnie trafił (że tak powiem).

ocenił(a) film na 8
goodvibestyla

bullet lepszy . tak .

ocenił(a) film na 7
Senoom

między innymi dzięki 2pac'owi.

_nowa_

Dla mnie najlepiej zagrał Q , wątpię, żeby dzięki tupacowi film był lepszy, choć dobrze zagrał.

ocenił(a) film na 8
Senoom

Film jest dobry, osobiście oceniam go jako bardzo dobry gdyż lubię takie klimaty. Na pewno jego ocenę na filmwebie np podnosi obecność Tupaca, ale oprócz tego że po prostu był w obsadzie zagrał moim zdaniem naprawdę rewelacyjnie. Świadczy o tym chociażby fakt, że odczuwałem antypatię do bohatera w którego wcielał się Makaveli- człowiek niesamowicie ważny w moim życiu, na którego złego słowa nie dam powiedzieć
peace

KubaLBN92

Dla mnie najlepiej zagrał Q. Bardzo realistycznie, choć wszyscy dobrze zagrali:)

Senoom

Film świetny i wcale nie dlatego że gra w nim 2pac.

ocenił(a) film na 6
marchewa005

Moim zdaniem nieco zagubiony film, czasami ma sie wrażenie że to co się dzieje na ekranie to przypadek bardziej niżeli zamierzony uczynek. Generalnie naprawdę przeciętne kino i nawet troche dziwne. No ale jak kto lubi ;)

konradzkamienia

wiem że film niektórym może wydać się dziwny; chodzi raczej o to że gdy człowiek wejdzie w posiadanie broni głupieje

Senoom

Ocena tylko ze względu na Dwapaka, który według mnie grać nie potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones