PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6635}

Szacunek

Juice
7,3 6 271
ocen
7,3 10 1 6271
Szacunek
powrót do forum filmu Szacunek

Uważam ,że jest to najlepsza rola Tupaca (chociaż miał pare mocnych pozycji w swoim
niewielkim dorobku).Film ogląda się świetnie,oglądałem go nieraz i napweno nieraz go
jeszcze odpale.Rola Bishopa świetnie zagrana.

ocenił(a) film na 7
cebul_297

popieram ;)

użytkownik usunięty
cebul_297

a prawda jest taka ze autor tematu nie widział zadnego filmu z Shakurem, bo nawet nie wymienił jednego tytułu. Ja osobiscie uważam ze pan Shakur najlepiej wypadł w roli Spoona w "Gridlock'u"!

ocenił(a) film na 10

Panie tcaplaza widziałem filmy 2Paca po kilkanaście razy każdy z nich Juice,Poetic Justice,Above The Rim,Bullet,Gridlock'd i Gang Related.Widziałem także wiele dokumentów Tupac Resurrection,Thug Angel,Tupac:Words Never Die,Thug Immortal i wiele innych.......nic dodać nic ująć.Prosze o niewypisywanie bzdur podobnych do tcaplaza bo skąd mogłeś wiedzieć ty czy ktokolwiek co oglądałem a co nie?!

użytkownik usunięty
cebul_297

twoja stara mi opowiadała! pierdol** Mi także że mimo 20 lat dalej łykasz kciuka w nocy jak niemowlak !

ocenił(a) film na 10

Szkoda liter na takich pajaców jak ty.A od mojej starej to wara!

ocenił(a) film na 10
cebul_297

Mistrzowska scena.Pierwszy raz jak ją widziałem odczułem realizm granej przez 2Pac'a postaci
http://www.youtube.com/watch?v=Cj2hBPsoNpg

ocenił(a) film na 9
cebul_297

tcaplaza skosił film z Packiem i mysli ze jest netowym gangsta :D do beczki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones