PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6635}

Szacunek

Juice
7,3 6 264
oceny
7,3 10 1 6264
Szacunek
powrót do forum filmu Szacunek
ocenił(a) film na 9
Chunk

no dokładnie! a Miasto Aniołów 1 w takim razie to gdzie jest???

K_96

Powiem Ci szczerze, że już się zakręciłem totalnie na temat tego tytułu i nie wiem o co chodzi... niedawno oglądałem dokument o Tupacu i tam wszyscy jego znajomi też mówią o tym filmie jako Miasto Aniołów 2, ale nikt nie wyjaśnia czemu taki tytuł, a nie inny:)

ocenił(a) film na 8
Chunk

Tytuł prawidłowy to Szacunek, i pod takim właśnie emituje go MGM. Tak sobie myślę, że to nie jest żaden błąd dystrybutorów, tylko ktoś podał taki tytuł do bazy FW. Chyba zaraz zgłoszę korektę.

ocenił(a) film na 8
chemas

hehe, tylko nie wiem jak to zrobić

chemas

może trzeba napisać do któregoś z Adminów:)

ocenił(a) film na 8
Chunk

Nie no, wszedłem do poprawek, okazuje się, że jest tam masa alternatywnych tytułów, w tym Szacunek, zgłoszone również jako poprawka, odhaczyłem i ja, ale coś mi to wygląda jakby nikt tego nie kontrolował.

użytkownik usunięty
Chunk

Juice w slangu właśnie znaczy "szacunek".

ocenił(a) film na 8

właśnie

czyli wszystko dobrze i gra muzyka:)

ocenił(a) film na 7
Chunk

wolałbyś żeby sok sie nazywał?

marcin_lendzion

ten film wcześniej widniał pod tytułem: "Miasto aniołów 2" i okazuje się, że to też była poprawna nazwa, wiec jeśli to była "dwójka" to gdzie "jedynka"

Chunk

Miasto aniołów a akcja ma miejsce w NY i film też sugeruje że tak jest w wielu miejscach....bezsens...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones