PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30759}

Szalona impreza

Can't Hardly Wait
6,1 4 405
ocen
6,1 10 1 4405
6,3 3
oceny krytyków
Szalona impreza
powrót do forum filmu Szalona impreza

Bardzo mi się spodobała. Głównie z sentymentu, bo obejrzałem ją kiedyś (z rok temu) też chyba na polsacie (skuszony pewnie tym, że gra w nim Jennifer Love Hewitt:D) i bardzo mi się spodobała. Teraz pokazali po raz kolejny, nagrałem sobie ten film i bardzo się ciesze:) Ten film to świetna komedia dla młodzieżówki (czyli akurat dla Mnie). Podoba mi się tu Jennifer Love Hewitt, ale taka wysoka ocena nie jest oczywiście tylko za nią. Bardzo mi się podba w filmie też Preston, Dexter, ten zabawny murzyn:) i ten Wiliam, czy jak mu tam, co się troche spił i plan się niezbyt udał:) Ogólnie bardzo lubie w tym filmie Prestona, i to pewnie dlatego, że częściowo jestem podobny do niego:) ale nie z wyglądu, z charakteru:) Przyznam, że zagrał w tym filmie świetnie, zwłaszcza zdziwienie, kiedy chciał dać Amandzie list i usiadł szybko obok niego ten murzyn:P:) Jest w tej komedii też wiele zabawnych scen, które tak mnie śmieszą, że pewnie będe je sobie puszczał po kilka razy przez kilka dni:) Zwłaszcza te z murzynem i jego zabawnymi historyjkami:D Inni, zwłaszcza starsi, pewnie nazwą ten film dnem i powiedzą, że inni dają takie wysokie noty tylko dlatego, że mogą pogapić się na dekolt Jennifer. Mi się ta komedia bardzo podoba i nie uważam, że jest idealna, ale bardzo dobra i dopóki mi się podoba daje jej ocene 8/10.
P.S. Według mnie zresztą może i było brak już inwencji reżyserom na nowe filmy, ale chociaż fabuła jest prosta to się nieźle potem rozkręca:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones