PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107848}

Szalony akademik

National Lampoon Presents: Dorm Daze
5,4 6 330
ocen
5,4 10 1 6330
Szalony akademik
powrót do forum filmu Szalony akademik

6/10

ocenił(a) film na 6

spodziewałem się raczej głupiutkiej amerykańskiej komedii a'la American Pie, ten film taki nie jest wbrew tytułowi i plakatom; największym atutem jest tu o dziwo scenariusz, ciekawie poprowadzona całość, sporo naciąganych, acz zabawnych zwrotów akcji
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Zgadzam się w całej rozciągłości. Oglądając miałem te same odczucia. Miłe zaskoczenie. Za to i za naprawdę fajny klimat daję nawet 7/10.

ocenił(a) film na 3
dentryt

Bez sensu caly czas to samo ze ten i ta i tamten i ten tez , pozniej ta i wtedy dalej ten itd xd
Nudaaaaaaaa xd

ocenił(a) film na 10
ttrroonnkk

jestes zalosny.... nie dziwie sie, ze 50% spoleczenstwa nie ma poczucia humoru MASAKRA

ocenił(a) film na 3
paati924

Załosny to mozesz do swojej rodziny mowic . Jezeli cie to smieszylo to ty na prawde musisz miec poczucie humoru w stylu "poslizna sie na skorce od banana" pogladaj sobie Forrest Gump , Nietykalni to sa dopiero komedie a nie jakisz szajs Ala american pie .

ocenił(a) film na 10
ttrroonnkk

Po pierwsze jestem dziewczyna :) Po drugie Nietykalni ogladalam i bardzo mi sie podobalo. Nie ma zasady co do filmu Forrest Gump tez ogladalam. Chodzi o poczucie humoru ktore CZASAMI trzeba miec przy takich głupiutkich komedyjkach. Nie rozumiesz klimatu dla mnie to masakra ;)

ocenił(a) film na 3
paati924

Tego klimatu nie da sie zrozumiec ^^ . Jedyna scenka smieszna dla mnie to jak 2 osoby ktore kompletnie nie umia francuskiego zaceli byle co do siebie mowic . No i przyznam ze sprytny i bardzo ciekawy pomysl na fabule ale malo smieszny jak dla mnie bynajmniej ;p

ocenił(a) film na 10
ttrroonnkk

No i to jest normalnie "dogadanie" sie:P No to kazdego bawi co innego :) Dla mnie kazda scena rozwalała system:P Duzo zalezy tez czy samemu sie oglada z kims i jaki ma sie humor (czy jest to dobry czy zly dzien) naprawde to ma duzy wplyw:P

ocenił(a) film na 3
paati924

W sumie o gustach i guscikach sie nie dyskutuje :P . Kazdy ma inny gust i inne poczucie humoru ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones