PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858127}
5,3 2 911
ocen
5,3 10 1 2911
3,2 5
ocen krytyków
Szczęścia chodzą parami
powrót do forum filmu Szczęścia chodzą parami

Ludzie, ratujcie, Karolak. Jeszcze Szyca i Adamczyka brakuje...., a trio będzie w komplecie.

Shadow_dawnego_gggggg

I do tego młody Królikowski (ten od Wincenta). Ludzie - naprawdę - ratujcie.

Shadow_dawnego_gggggg

Co to ma być? Zjazd oszołomów? Jest też ta od Ariel(ki).

Shadow_dawnego_gggggg

kto to jest ten od arielki?

anitaKawenska

Ten Aleksandra Domańska. Wszystko jasne?

anitaKawenska

Świat powariował
Do ciebie Anitko trzeba już niedługo trzeba będzie mówić per ,,panie"
Tu jest dowód: nauczyciel w pierdlu
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-irlandia-nauczyciel-nie-chcial-mowi c-o-uczniu-oni-trafil-do-,nId,6268229

anitaKawenska

,,Oto rząd Izraela 2022: ekstremiści, nacjonaliści, rasiści, przeciwnicy procesu pokojowego, zwolennicy osadnictwa, łamania palestyńskich praw, przeciwni prawom kobiet, LGBT+, przeciwni jakimkolwiek formom liberalizmu. Rząd religijnych, konserwatywnych światopoglądowo mężczyzn. Pośrodku on, król Bibi, jak pieszczotliwie lub złośliwie nazywa się w Izraelu nowego premiera" - PISZE Karolina Przewrocka-Aderet. I CO, ZADOWOLONY? A W POLSCE Kaweńskim ŹLE. POLSKA POD RZĄDAMI PIS TO ZŁO, A W IZRAELU DOBRZE.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

Narzekasz, że ktoś kto jest z zawodu gra w filmach? Jak np. idziesz do biblioteki, to za każdym razem jest na stanowisku inna bibliotekarka? Dentystę też zmieniasz z każdym bolącym zębem? W szkole na każdą lekcje np. matmy przychodził inny nauczyciel? W ulubionym barze w każdą sobotę obsługuje cię inny barman?

Tylko_w_szpilkach

Przecież chyba nie pochwalasz wyczynów Królika. Zdradzał ciężarną żonę.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

A co to ma do rzeczy? Nie mój penis, ja nie maczam we wszystkim, co się rusza.

Tylko_w_szpilkach

A to ja z chłopaczkiem rozmawiam?

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_gggggg

Nie mam, to i nie maczam. Proste. A gdzie macza ktoś mi obcy, nijak mnie nie interesuje.

Tylko_w_szpilkach

Czy Sz-K-A gdzieś pojawili się trójkami. Mi nie w smak taki film, ale dla innych to perełka byłaby.

Shadow_dawnego_gggggg

Miałem identyczną reakcję dotyczącą Karolaka. Brakowało jeszcze tylko młodszego Stuhra do kompletu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones