PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 605
ocen
7,0 10 1 93605
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

Jestem w trakcie czytania... jutro ją pewnie skończę, choć dzisiaj ją zaczęłam zaraz jak
skończyłam poprzednią. Książka zapowiada się ciekawie i nie mogę się doczekać, aż ją
pochłonę, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju, jeśli chodzi o film... Czy w książce czasami Logan
nie miał długich włosów? Co prawda był wojskowym, ale już na początku książki "pan
podglądacz" opisuje go jako hipisa z długimi włosami. I czy aktor grający Logana nie powinien
być starszy biorąc pod uwagę, że podwala się do rozwódki z dzieckiem?

DagnaMara

Gdzie mozna dostac ksiazke w ksiegarni czy w bibliotece.

siemka3

Ja kupiłam, jakieś 40 zł, tak średnio kosztują książki 9albo i więcej), ale poszukaj w bibliotece, w tej w której ja wypożyczam wcale nie mają Sparka, albo zawsze jak jestem to nie ma :-(

DagnaMara

Tak bardzo nie chce sie chwalic ale mialam mozliwosc czytac wiekszosc warto.

siemka3

Ja przeczytałam dwie i strasznie mi się podobały, on ma taki fajny styl pisania, że nie można się oderwać :-)

ocenił(a) film na 6
siemka3

Na pewno w Empiku dostaniesz. ;) Zawsze tam zaopatruje się w książki, świadomość, że po przeczytaniu ona nadal jest moja i będę mogła powrócić do niej w każdej chwili, jest bezcenna. ;P

czaarownicaa

Też tak mam, a ten zapach nowej książki, tych stron też jest bezcenny :-)

DagnaMara

Muszę się przyznać, że nie czytałam żadnej książki Pana Sparksa. Widziałam za to "Pamiętnik" który UWIELBIAM! Zwiastun "Szczęściarza" bardzo mi się spodobał, więc jak zobaczyłam, że oba filmy zostały nakręcone na postawie jego książek postanowiłam po jedną sięgnąć. Kupiłam oczywiście "Szczęściarza", ponieważ film wchodzi dopiero w kwietniu a ja tak długo nie mogę czekać :o) Wszyscy tak chwalą jego książki to wiem, że na pewno mi się spodoba. Dziękuję.

zgadnij_kto

A u mnie zwiastun pozostawił mieszane uczucia, szczerze mówiąc inaczej sobie to wszystko wyobrażałam, Beth to strzał w 10, ale już Logan i Ben mi nie pasują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones