PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 579
ocen
7,0 10 1 93579
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

Lekkie, przyjemne kino.

ocenił(a) film na 9

Całkiem fajny film w stylu "Dear John" tylko Tatum lepiej pasował do roli żołnierza a Efron to taki dzieciak mimo dorosłego wieku. Pierwsze wrażenie pozytywne wciągnęła mnie ta historia i nie zgodzę sie z poprzednimi wpisami na forum że od początku było wiadomo jak się skończy bo w końcówce po akcji w rzece gdzie Efron ratuje dzieciaka myślałem że sam zginie i skończy się smutnie a tu pozytywne zakończenie na plus. Taylor Schilling fajna laska, szczupła blondynka długie włosy, mój typ więc tym bardziej było na co popatrzeć. Ten film to dobra rozrywka.

ocenił(a) film na 8
sw09

I na Efrona dobrze było popatrzeć, to film z czasów kiedy wyglądał najlepiej, jeszcze nie zniszczony holywodzkim zyciem. I mimo że nie jestem fanką takich filmów - dla jego gęby obejrzę go pewnie jeszcze parę razy :D Niesamowite oczy :P

ocenił(a) film na 9
Demoniczna_Wiedzma

Tak, każdy znajdzie coś dla siebie :) Ja też będe wracał do tego filmu tak jak do "Dear John". Bardzo lubię takie filmy romans i w tle wojna albo cokolwiek związanego z wojskiem. Takie "Top Gun" czy "Pearl Harbor" to oglądam jak tylko lecą w tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones