PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 605
ocen
7,0 10 1 93605
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

Trailer- co myślicie?

ocenił(a) film na 8

Wpadłam na niego dzisiaj: http://www.youtube.com/watch?v=Two1IvWjibM
Ogólnie uwielbiam książki Sparksa i ich ekranizacje.
Nowy film wydaje się interesujący, trailer mnie zachęcił do obejrzenia,ale najpierw wezmę się za książkę:)
A Wy co myślicie?

Gosia5

nie pasuje mi obsada, tragiczny efron i starsza od niego Taylor (niby 3 lata, ale wygląda starzej)

użytkownik usunięty
Gosia5

na pewno film zobacze, ale trailer ujawnia za dużo fabuły

Gosia5

Zwiastun bardzo mi się podoba. Film na pewno obejrzę ale podobnie jak Ty Gosia5 mam zamiar przeczytać książkę. Do kwietnia jeszcze tyle czasu...

Gosia5

Książka jest wspaniała, a Sparks to prawdziwy artysta, jak się zabrałam za książkę to nie mogłam przestać, a potem jak ją skończyłam, to miałam taki niedosyt, że od razu zabrałam się za kolejną "Ostatnią Piosenkę", swoją drogą ją też polecam, jest o wiele lepsza od filmu z Miley.

ocenił(a) film na 8
DagnaMara

Zgadzam się osobiście mam "Ostatnia piosenkę" w domu i również polecam..Tak jak inne np;. "List w butelce "czy " I wciąż ją kocham"...A film zobaczymy, może nas Zac Efron zaskoczy:P

Gosia5

Nie mam nic do Zac'a Efrona, nie gra najgorzej, a swego czasu i nie boję się do tego przyznać - oglądałam HSM i skrycie kochałam się w Troy'u, ale jednak wolałaby kogoś starszego.

ocenił(a) film na 7
Gosia5

nie czytałam książki ale trailer całkiem miło się prezentuje i z chęcią film zobaczę :) mam jednak podobne odczucia jak wy , lepiej by było gdyby Logana grał jakiś starszy aktor bo na zwiastunie ona wygląda na starszą od niego o jakieś co najmniej 7lat... dziwne bo jest starsza tylko o 3...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones