PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 600
ocen
7,0 10 1 93600
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

Zanim obejrzałem zwiastun byłem cały czas w założeniu że Efron zagra to naprawdę beznadziejnie . Natomiast po obejrzeniu zwiastuna ... no cóż , zmieniłem zdanie i zapowiada się naprawdę fajnie . Poczekamy zobaczymy , ale ja daje mu szanse i coś mi się wydaje że film będzie zaaajefajny ;)

ocenił(a) film na 8
szymonduda99

popieram :)

Benia86

dziękuję ;)

ocenił(a) film na 8
szymonduda99

Zac świetnie zagrał w Charlie St. Cloud, podejrzewam, że tym razem również nie zawiedzie. Idzie do przodu małymi kroczkami, osiągając duże rezultataty;) Ja się o niego nie boję :)

Indy_6

W "Charlie St.Cloud" był naprawdę świetny. Wcześniej był mi obojętny, ale po roli Charlie'go i po zwiastunie "The Lucky One" stwierdzam że Zac wydoroślał i zmężniał. Wybiera lepsze filmy i gra świetnie. Jeśli dalej będzie tak robił to zajdzie daleko :) Moją uwagę na pewno już zwrócił :))))

ocenił(a) film na 8
zgadnij_kto

no i świetnie się rozumiemy :)

ocenił(a) film na 7
szymonduda99

Mam dokładnie takie samo odczucie co Ty :) Obejrzałam ostatnio Charlie St.Cloud i stwierdziłam, że z im starszy Zac tym lepszy. Czekam na film z wielkim entuzjazmem i chyba sięgnę po książkę w najbliższym czasie.

anamari7

anamari7 , po prostu wyjęłaś mi to z ust ;)

szymonduda99

Zrobił masę to i wygląda jak chłop a nie pedałek, zaczął grać w ambitniejszych filmach to i uznanie otrzymał od ludzi krytyków i w ogóle światka aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones