PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505402}

Szczęściarz

The Lucky One
7,0 93 601
ocen
7,0 10 1 93601
Szczęściarz
powrót do forum filmu Szczęściarz

Błagam nie! czytałam książkę i Zac Efron nie pasuje do roli Logana.

ocenił(a) film na 7
olggita

Moim skromnym zdaniem Logan powinien być starszy. Przecież w książce mo choba ok. 30 lat tak mi się jakoś kojarzy ? nie wiem może się mylę ? Nie mam nic do Efrona ale za młody do tej roli !

ocenił(a) film na 5
madziamisio3

27/28 :)
Mnie również nie pasuje efron a także Taylor na Beth ..lepsza by była Abbie Cornish
z tego co czytałam na kilku zagranicznych forach to nikomu nie pasuje Efron na Logana xD"

ocenił(a) film na 7
snazzygirl

Teylor może być w końcu jakaś nowa twarz, mi ona pasuje ale Efron za młody i kropka. Logan ma bogatą przeszłaść jako wojskowy kilka razy służył z tego co pamiętam w Iraku więc Zack w tej roli na pewno będzie niewiarygodny. Tak mi się wydaje. Ale jestem ciekawa filmu bo bardzo lubię ekranizacje Sparksa .

madziamisio3

W 2012 będzie miał 25 lat, jakiś zarościk i będzie wyglądał odpowiednio. Już się nim zajmą na planie ;P

A co do książek Sparksa to Hanna Montana też nie pasowała do "Ostatniej piosenki", dlatego najpierw przeczytałam książkę, a film zobaczę przy okazji. Każdemu aktorowi trzeba dać szansę, a nie skreślać go, bo jest już zaszufladkowany ;)

Melanie_31

Najgorszy wybór jaki mógł wpaść:P On nie pasuje do Logana przecież on był starszy miały długie włosy.

ocenił(a) film na 7
Melanie_31

Popieram Melanie, ma całkowitą rację!.
Kiedyś też jakoś Zacka nie lubiłem, zawsze mi się wydawał takim lalusiem rodem z High School Music coś tam.
Teraz nie dość że wygląda dojrzalej, to lepiej gra.

ocenił(a) film na 6
Melanie_31

dokladnie-ja tez nie widze Efrona jako Logana...podobnie jak do roli w "Ostatniej piosence" nie pasowała mi Lohan...a jednak sie niezle sprawdzila, moze tym razem bedzie podobnie, przekonamy sie wiosna:)

agusia55555

W "Ostatniej piosence" główną rolę grała Cyrus, nie Lohan, ale także sądzę, że nie zagrała tam najgorzej, choć ogólnie jej nie lubię, drażni mnie.

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

fakt!nie wiem skad ta pomylka!:) (ja mam podobnie, jesli o nia chodzi)

agusia55555

Ja jej nie lubię, więc nie jest za bardzo obiektywna, widzę w niej podrzędną aktoreczkę i tyle, choć muszę przyznać, że w niektórych scenach w "Ostatniej piosence" była o dziwo znośna.

ocenił(a) film na 6
DagnaMara

mam dokladnie tak samo...dlatego bylam sceptycznie nastawiona...ale mysle, ze podolala:)

ocenił(a) film na 7
olggita

Nie lubiłam Efrona, nadal go nie lubię ale trzeba przyznac że w Charlie St. Cloud sobie radzi. Ale on w roli Logana? Nie nie nie. Uwielbiam książki Sparksa i wcześniejsze ekranizacje były świetne. Ale Ostatnia piosenka spiep****a do granic możliwości! i martwi mnie to że ze Szczęściarzem będzie to samo

ocenił(a) film na 7
olggita

nie nie nie .. tylko nie to. najgorsza osoba jaką chyba mogli wybrać .. najpierw Miley w Ostatniej Piosence, a teraz on ?. ehhh ... zobaczymy co z tego wyjdzie.

Vico96

Niestety czuje to podobnie. Książki Sparksa przeczytałam wszystkie kilkakrotnie. Podobały mi się ekranizacje, zwłaszcza "Pamiętnik" i "Wciąż ją kocham". Z "Ostatniej piosenki" się śmiałam, bo naprawdę do niczego innego się nie nadawała. Jeszcze może byłaby do odratowania gdyby Miley umiała grać. Obawiam się że Zack będzie taki sam. Ale cóż ... na razie to tylko uprzedzenia, ale jeśli zagra okropnie to nie oszczędzę go w krytyce.

ocenił(a) film na 7
Lasidora

Według mnie gwiazdki disneya już zawsze nimi pozostaną i do innych ról się nie nadają, bo w że tak powiem mało ambitnych filmach zagrali, bo wielkiego talentu aktorskiego tam nie trzeba, ale ponieważ uwielbiam Sparksa nie chcę żeby tacy pseudo aktorzy tam grali .. Jeszcze gdyby się nadawali do tych ról bo może nawet Miley pasowała do Ronnie, ale Zac jako Logan ?. jak na moje to się wzajemnie wyklucza ;D a mimo że Miley pasowała do tej roli którą zagrała, jej talent aktorski wszystko zepsuł więc i tak nic dobrego z tego nie wyszło, więc mogliby z doświadczenia już zabrać kogoś lepszego do "szczęściarza" ... ale nic nie poradzimy, pozostaje tylko czekać i zobaczyć jak ten film wyjdzie.

Vico96

śmiać mi się chciało gdy zobaczyłam początek komentarza. :)" Według mnie gwiazdki disneya już zawsze nimi pozostaną i do innych ról się nie nadają" A pamiętasz może że gwiazdy takie jak Britney Spears, Christina Aguilera czy Justin Timberlake one też brały udział w takich przedsięwzięciach. :) Ale rozumiem wasze zażenowanie w pełni. też byłam zła jak zobaczyłam kto zagra moją ulubioną postać może nie akurat z książek Sparksa, ale jednak. :D

ocenił(a) film na 8
olggita

masz racje, dla mnie logan powinien byc dojrzałym mezczyzna, najlepiej z zarostem i niesamowicie meski i pociagajacy czego brakuje (bez urazy) temu chlopczykowi

ocenił(a) film na 8
oladt

Zac, bez obrazy, ale zupełnie nie pasuje do tej roli...
tak, jak z wielu Was zauważyło powinien to być ktoś dojrzalszy... zupełnie nie mogę go sobie wyobrazić jako Logana :(
Szczerze to tej aktorki, która ma zagrać Beth zupełnie nie kojarze więc trudno mi stwierdzić co i jak z nią...
tylko nie Efron... :(

olggita

już gorzej nie mogli obsadzi roli Logana. A Taylor wygląda dokładnie tak jak wyobrażałam sobie Beth.

ocenił(a) film na 5
kiwi123

Najpierw Miely w "Ostatniej...", a teraz ten... Masakra.

olggita

Mnie niestety też nie pasuje zabardzo... zupełnie inaczej sobie wyobrażalam Logana.

użytkownik usunięty
Camilla3

Czytałam książkę Nicholasa Sparksa pod tytułem Szczęściarz i jestem szczerze zdumiona, widząc, że do głównej roli został wybrany Zac. Z tego co pamiętam Logan był hipisem, miał długie włosy, a taka charakteryzacja zupełnie mi do Zacka nie pasuje. Oprócz tego Logan był dużo starszy. Poza tym do tej pory nie odniosłam wrażenia, żeby był jakimś super aktorem. Efekty pracy zobaczymy w 2012 roku, ale moim zdaniem to nie był dobry wybór.

hahaha ale się ucieszyłam, że to Efron będzie grał Logana :D choć moim zdaniem nie pasuje do tej roli bo Logan byl starszy, a książkę kocham, mam ją w swojej biblioteczce:)

olggita

O jejku....gorzej nie mogli dobrać aktora do postaci Logana!!!

ocenił(a) film na 2
olggita

ojejku przestańcie może w końcu narzekać :P nie ma to jak krytykować aktora, jeszcze zanim się zobaczyło film -.- Rozumiem, że fani książki mieli pewne swoje wyobrażenia na temat aktora, który miałby wcielić się w tą postać. Pewnie jakbym przeczytała książkę, to Zac też niezupełnie by mi podpasował. Ale bez przesady z tą krytyką :P może akurat mu się uda. Dobrze, że Zac jest choć na tyle ambitny, że próbuje się odciąć od HSM i jak już ktoś wcześniej wspomniał moim zdaniem też coraz lepiej gra. I nie ma co go porównywać do Cyrus, dla której "Ostatnia piosenka" była pierwszym poważnym filmem. W którym zagrała jak zagrała, no cóż :P

ocenił(a) film na 9
Tarantinka19

nie, nie , nie. Kocham wszystkie książki Sparksa oraz ekranizacje, ale ani Efron, ani Taylor nie pasują do tych ról. Nawet ten dzieciak....Nie, nie, nie. Kolejny zły dobór aktorów jak z Ostatnią piosenką. Efron ma zagrać faceta, który ma 31 lat, no proszę.... Nie mówię, że jest złym aktorem, bo nie oglądałam z nim nic, ale On w ogóle do tej postaci nie pasuje. Mogli mu chociaż włosy doczepić. Cały urok w Loganie to jego powaga, styl bycia. Beth, która w książce ma 28 lat w filmie wygląda starzej niż Efron.

Beznadziejny dobór aktorów!!!

ocenił(a) film na 5
_Tara_

Nie rozumiem skąd aż tyle negatywnych komentarzy...przecież film charlie st.cloud z Zackiem był naprawdę wyjątkowy,a Efron udowodnił,że potrafi być nie tylko idolem nastolatek,ale również zagrać poważną i dojrzałą rolę. Ale jak widać nasze polskie społeczeństwo w większości ma tendencje do szufladkowania,co bardziej przykre nie tylko polskich aktorów. Przez co film w mniemaniu niektórych jest już spalony na starcie. Ja czytałam książkę,widziałam również zwiastun i już nie mogę się doczekać...Efron naprawdę zmężniał,a do tego właśnie dzięki takim filmom ma szanse na wybicie się poza HSM....

ocenił(a) film na 5
bady_9210

A i co do włosów,wieku itd... wiek znów aż tak nie jest ściśle określony w zwiastunie,możemy tylko wnosić po wyglądzie aktora. A włosy no cóż mały detal,biorąc pod uwagę film pt." Wciąż ją kocham" gdzie Savannah jest blondynką,a w książce była brunetką.

ocenił(a) film na 9
olggita

po prostu najlepiej poczekac na film...a może jednak Zac dobrze to zagra i wszystkim się spodoba. PO zwiastunie wnioskuję że może to być naprawdę dobry film jeden z lepszych w dorobku Zaca :)

olggita

A myślałam że tylko mi on nie pasuje ;) widziałam wczoraj zwiastun w kinie i film nie zapowiada się źle, ale też mi się wydaje że powinien tam zagrać ktoś nieco starszy i bardziej doświadczony. Chłopak ma 25 lat a mnie się cały czas kojarzy z nastoletnią, niezbyt ładną, namiastką aktora...

ocenił(a) film na 2
Ilsa_88

Dopisuję się do tych opinii... właśnie przed chwilą obejrzała zwiastun, wiem że trwał on tylko parę minut i może nie powinnam pisać takich opinii, ale Zac nie pasuje mi do tej roli... Może i chłopak nie jest złym aktorem, bo się wyrobił, ale zupełnie nie pasuje do książkowego Logana. W książce Logan miał ok 30 lat, był dojrzały, miał bolesną przeszłość, wydawał mi się nawet trochę ponury. Zac jak dla mnie jest za nikły i zbyt chłopięcy do tej roli. Mimo wszystko jestem bardzo ciekawa tego filmu.

Monia1210

Za młody, za krótkie włosy, nie, nie i nie. Jak się dowiedziałam, że to on zagra Logana to moja reakcja wyglądała mniej więcej tak: WTF? Logan z książki wydawał mi się strasznie sexy i jakoś taki mroczny, nie wiem, ale mimo iż nawet lubię Efrona, to jakoś jest za grzeczny do tej roli.

DagnaMara

Jak dla mnie w ogóle Efron tu nie pasuje -.- Jak go tu widzę to mi się odechciewa filmu oglądać, ale książka mi się spodobała to pewnie się skuszę i na film. Tylko dlaczego wszystko ładnie, pięknie, a tu nagle Efron?! -.- Jeszcze zanim przeczytałam książkę zerknęłam na to, czy będzie jej ekranizacja i Zac już mi nie pasował, a po przeczytaniu tym bardziej! Jestem zawiedziona dodaniem go do obsady... Logan po przeczytaniu książki wydawał mi się taki męski, seksowny i tajemniczy, poza tym miał długie włosy, ale to już szczegół w porównaniu do tego, że zdecydowanie błędem było wciśnięcie aktora nie wyglądającego na 30 lat do aktorki, która na tyle wygląda. Do tego Zac (nawet po krótkim zwiastunie) w ogóle jak dla mnie nie wygląda na mężczyznę po przejściach, dotkniętego wspomnieniami z Iraku, tylko na dzieciaka, który udaje mężczyznę. Już prędzej dałabym mu rolę starszego brata Bena! Może to wina charakteryzacji, może w tym temacie się nie postarali, ale jakby był chociaż wyższy to byłoby lepiej. Wydawałby się takim opiekunem Beth i Bena, którym był w książce. Widoczna była różnica między nimi, a tutaj to po prostu jego starszy brat. Jak powiedział "rób co mówi" to w ogóle nie zabrzmiało odstraszająco. To Keith przy nim wygląda naprawdę poważnie, a on wydawał mi się w książce takim dzieciakiem. Żenada jak na razie, ale obejrzę, żeby ocenić dobitniej.

Malutka17

Ja również obejrzę, ale obsada mi do książki w ogóle nie pasuje. Beth i Bena także sobie inaczej wyobrażałam. Ta aktorka mnie jakoś odpycha, sama nie wiem dlaczego.

ocenił(a) film na 9
olggita

A tak może trochę na przekór osobom, które twierdzą, że gorzej nie można było wybrać Logana, oto kilka moich propozycji:
http://www.filmweb.pl/person/Rob+Schneider-5530
http://www.filmweb.pl/person/Michael.Clarke.Duncan
http://www.filmweb.pl/person/Toby+Jones-43988
http://www.filmweb.pl/person/Danny+Trejo-2875
http://www.filmweb.pl/person/Peter+Dinklage-3530

Zachęcam do dalszych przemyśleń... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones