PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566143}

Szczęście ty moje

Schastye moe
6,6 2 386
ocen
6,6 10 1 2386
7,0 5
ocen krytyków
Szczęście ty moje
powrót do forum filmu Szczęście ty moje

Ugh..... jebiona mać twaja... Ciężko przychodzi pisać po seansie. Przydługi film, jak już jest
scena, że auto jedzie, to jedzie naprawdę długo. Jak ktoś patrzy, to patrzy długo.
Wielowątkowa historia, trudna do posklejania, przez rozwlekłość właśnie. Dopiero w domu
przegadaliśmy całość, i odnaleźliśmy pogubione wątki. Trudna historia, grzechy z biedy,
grzechy ze strachu, grzechy z niedouczenia, grzechy z traumy. Jak kto już dobry to mu nie
dadzą dobrym być. Ukatrupią, betonem zaleją, ukradną co się da, dziadostwo zakorzenione
wielopokoleniowo, wszechobecne. Nie ma nadziei, nie ma prawych, wszyscy skażeni
"ruską duszą". To nie jest kraj dla normalnych ludzi. Całość polana sosem z bandyckiej
milicji, która dyma wszystkich w majestacie pały i giwery. Stanowczo odradzam osobom
chcącym wyjechać w podróż do kraju rad.

ocenił(a) film na 4
ptosiek

szkoda, że nie ma nic więcej w tym filmie oprócz tego co napisałeś. dla osoby, która poznała nieco te wschodnie realia, osoby która wie że Rosja/Rosjanie jest/są skorumpowana, brutalna, dzika, przaśna i z pięknymi krajobrazami, film jest zwyczajnie nudny i rozwlekły. nic odkrywczego, zaskakującego, dającego do myślenia. trochę się zmęczyłem oglądając go.

ocenił(a) film na 9
Costradeus

O matko! Tak jak już ci pisałam wszytko wiesz i mogłeś oglądać setki filmów i widzieć dużo rzeczy ale jak sobie sam nie zadajesz pewnych pytań to nic z tego nie będzie. proponuje pomyśleć trochę a nie tylko gapić się na obraz. a jak nic wymyślisz, to w tym przypadku, to jest Twój problem a nie filmu.....

ocenił(a) film na 4
jazawsze

próbujesz mi wmówić, że jest coś w tym filmie czego ponoć nie widzę. weź mi napisz co tam takiego jest ??? (niech będzie, że jestem oszołom, uświadom mnie) Też chciałbym się poonanizować nad 'doskonałością' tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones