PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536957}

SzczęścieDziękujęProszęWięcej

HappyThankYouMorePlease
6,8 7 327
ocen
6,8 10 1 7327
5,8 4
oceny krytyków
SzczęścieDziękujęProszęWięcej
powrót do forum filmu SzczęścieDziękujęProszęWięcej

2/10

ocenił(a) film na 2

Straszny,nudny,bezsensowny.
Po prosty flaki z olejem nie rozumiem skąd taka wysoka nota tego gniota ehhh,a myślałem że warto.

ocenił(a) film na 3
sylwester_3

Dokładnie, nudnawy..

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

no fakt, mało się strzelali, a mogli, była przecież policja

ocenił(a) film na 6
dino40i4

;))))

dino40i4

Haha, rozbawiło mnie to. :D Film był właśnie b. fajny. Nie był przegadany ani przeładowany akcją, na pewno nie nazwałbym go nudnym. "Wpadnę tu jeszcze... pić alkohol." o/

UqiSylune

Poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale film wyróżnia się genialnym wręcz aktorstwem! Tyle się ogląda tych amerykańskich filmów, że ludzie zakładają z góry, że każdy aktor będzie chodził z jedną miną cały film, a tutaj naprawdę każdy się postarał i oddawał wszystkie emocje z sercem.

UqiSylune

To prawda, wyborne aktorstwo.

ocenił(a) film na 9
dino40i4

W koncu Sylwek ocenia Transformersa 3 na 10. wiec trudno sie dziwic... :-)

ocenił(a) film na 3
dino40i4

Lubię kino nie epatujące akcją na prawo i lewo, ale ten film mnie także znudził. Jakoś mnie nie poruszył żaden z bohaterów, ich historia, itp. Z żadnym z nich nie chciałbym się w życiu kumplować, bo są totalnie nijacy i niefajni. To jest film zrobiony zwłaszcza dla nowojorczyków, jako hołd dla nich i dla miasta. Dałem 3, ale rozumiem, że mógł się komuś podobać.

A aktorstwo rzeczywiście było wyśmienite, od głównego bohatera, przez Malin Akerman, do małego chłopca.

Z tego rodzaju słodko-gorzkich komedii polecam Kelnerkę (Waitress) i Junebug.

ocenił(a) film na 4
sylwester_3

Zgadzam się- myślałam że będzie pozytywny i mądry a okazał się przeciętnym, dosyć cukierkowym filmem

ocenił(a) film na 9
sylwester_3

Musisz koniecznie dorosnac do tego typu filmow.

użytkownik usunięty
Mieushek

Nie zycz drugiemu co Tobie nie mile.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones