PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536957}

SzczęścieDziękujęProszęWięcej

HappyThankYouMorePlease
6,8 7 327
ocen
6,8 10 1 7327
5,8 4
oceny krytyków
SzczęścieDziękujęProszęWięcej
powrót do forum filmu SzczęścieDziękujęProszęWięcej

...pierwsza scena filmu do momentu zatrzaśnięcia się drzwi pozwoliła myśleć, że będzie to coś naprawdę wesołego...niestety...gniot...

lgolawski

Gniot to może za dużo powiedziane, ale nudne "niewiadomoco" na pewno. Bo ani komedii, ani dramatu ani tym bardziej romansu tam nie widziałam.
Film uratowała tylko Malin Akerman, którą zobaczyłam wreszcie w innej roli niż słodka-idiotka.
Aż dziw że to amerykańskie kino, bo zazwyczaj wynudziłam się tak na brytyjskich "komediach"

ocenił(a) film na 3
lgolawski

Może aż taki z tego filmu gniot nie jest ale mnie nie zachwycił. Ktoś tu napisał, że jak na Amerykańskie kino to film zawiera bardzo dobre dialogi. I z tym się zgodzę ale niestety jeżeli chodzi o grę aktorską i pomysł na film to te elementy są baaardzo słabe. Dlatego daje 3 :)

sgoworek

Też podobnie myślałem przez cześć filmu jednak końcówka sprawiła że zdałem sobie sprawę, że się mylę. Ja oceniłem go na 8 zreszta ma średnią 7.0 więc sorry ale nie znacie sie ;)

ocenił(a) film na 3
mawej

nie nie znamy się tylko każdy odbiera utwór po swojemu i ma prawo mu się to nie spodobać :) jeżeli Tobie film się podobał to super, cieszę się, że powstały w Tobie takie emocje podczas oglądania filmu, które sprawiły, że Ci się spodobał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones