PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9960}

Szczęki 3

Jaws 3-D
4,7 13 047
ocen
4,7 10 1 13047
4,0 5
ocen krytyków
Szczęki 3
powrót do forum filmu Szczęki 3

Ta kwestia najbardziej rzuciła mi się w pamięć. Zawiera się w jednej z najgorszych scen tego filmu, który i tak bez tego jest totalnym dnem. Nie mogę zrozumieć, co robią w nim tacy aktorzy jak Denis Quaid, Luis Gosset Jr., Simon McCorkindale czy Lea Thompson. Odpowiedź jest prosta - grają w nim. Ale po co? Dla kasy. Poza tym brak w tym filmie w ogóle napięcia, a próba wywołania w widzu uczucia klaustrofobii poprzez umiejscowienie akcji w oceanarium absolutnie się nie powiodła. Ponadto dręczy jeszcze jeden fakt - nie ma w tym filmie Roya Scheidera. Gdyby był, być może film byłby choć trochę lepszy. Z racji fabuły jednak nie mogło go być. Zresztą i tak kiepsko by wypadł mając rolę w filmie z taką fabułą. Pierwszemu filmowi dałem dziesięć punktów, drugiej części - osiem. Ta nie zasługuje nawet na 1. Po prostu szczęki opadają.

Shiloh

Czytałem kiedyś gdzieś że Lea Thompson do czasów serii "Powrotu do przyszłości" (1985-1990r.) grała w filmach klasy B. W mojej opinii dostając w 83r. propozycje zagrania w trzeciej części sławnego filmu Szczęki była chyba bardzo zadowolona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones