PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9960}

Szczęki 3

Jaws 3-D
4,7 13 043
oceny
4,7 10 1 13043
4,0 5
ocen krytyków
Szczęki 3
powrót do forum filmu Szczęki 3

Co to w ogóle były za efekty, normalnie nie do opisania, a ta gra aktorska: żałosna.
Wszystko było w tym filmie schrzanione, prócz tytułu ha ha:)

ocenił(a) film na 10
sss_111

Oglądałam wszystkie części i Trójka jest najlepsza ;) Każdy ma gust, ale efektami przesadziłeś/aś: Popatrz na jakiś film sf z 2012, i porównujesz efekty dzisiejsze do efektów z przed 30 lat. Na rok 1983 efekty zrealizowane w Szczękach 3 były na te czasy rewelacją taką jak dziś np. nagrywanie filmów w 8D i to zwykłym aparatem z np. telefonu -.- Porównywalne?

ocenił(a) film na 2
Depwane

tu nie chodzi o to czy film się podoba czy nie. tylko o to czy jest dobry czy zły. nie ma wątpliwości, że był okropny. całkowite nieporozumienie i splunięcie w twarz pierwszym częściom.

ocenił(a) film na 5
krupy

Film rzeczywiście kiepski ale czy najgorszy polemizowałbym, moim zdaniem najgorsza była 4 cześć

ocenił(a) film na 2
slayer6

4 była jeszcze gorsza, co nie znaczy ze trojka nie byla okropna.

ocenił(a) film na 5
krupy

Nie no pomysł może był i dobry ,ale realizacja fatalna to trzeba przyznać

sss_111

Efekty były straszne ponieważ był to jeden z pierwszych filmów 3D i musieli dać jakieś sztuczne sceny dla 3d które tez wyglądały strasznie :)

sss_111

Popieram, najgorsza część zdecydowanie!

lachus77

A ja nie popieram najgorsza była 4 czyli zemsta

ocenił(a) film na 2
ErrorPL123

A mnie właśnie czwarta część podobała się dużo bardziej niż trzecia. Oczywiście obie te części bardzo odstają od dwóch pierwszych.

użytkownik usunięty
ErrorPL123

Czwarta może była głupsza, ale chociaż była na tyle zagrana i wyreżyserowana, że dało się ją znieść. A tutaj to nic, postaci nudne jak flaki z olejem, akcja też. I jeszcze te badziewne (nawet jak na 1983 rok) efekty specjalne.

ocenił(a) film na 2
sss_111

1 >> 2 >>>>>> 4 >>>>>>>>>>>>3.

ocenił(a) film na 2
Jordan94

U mnie tak samo;)

ocenił(a) film na 2
sss_111

Dla mnie na plusik można zaliczyć tylko i wyłącznie pomysł (przynajmniej coś nowego).

użytkownik usunięty
sss_111

Akurat zrobilem sobie przez weekend maraton Szczek.
1 czesc rewelacja. klimat, gra aktorska, muzyka.
2 czesc, slabsza, ale nadal trzymajaca poziom.
3 czesc dramat. jedyna scena, ktora mi sie podoba to ta z facetem pod woda, zapinajacym lancuch. odrobina suspensu. obejrzana na suwaku.
4 czesc. no comment. jedyna scena godna uwagi to smierc Brodyego. obejrzana na suwaku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones