PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9960}

Szczęki 3

Jaws 3-D
4,7 13 055
ocen
4,7 10 1 13055
4,0 5
ocen krytyków
Szczęki 3
powrót do forum filmu Szczęki 3

A moim zdaniem to najgorszy odcinek z serii "Szczęki". Podzielam zdanie, że to gniot.

lachus77

Szczęki - 8/10
Szczęki 2 - 7/10
Szczęki 3 - 4/10
Szczęki 4 - 3/10

ocenił(a) film na 1
lachus77

Zgadzam się! Postanowiłam dzisiaj zawiesić na chwilę oko na tym filmie, bo druga część była całkiem niezła i myślałam, że, skoro to troszkę nowszy film, będą lepsze efekty. Jak bardzo się myliłam! Najbardziej absurdalny horror jaki widziałam ;/ Nie dość, że drętwi bohaterowie (po 5 minutach stwierdziłam, że najlepiej niech całą główną obsadę pożre rekin), to jeszcze ta przerośnięta ryba zrobiona w tak fatalny sposób, że żal patrzeć ;/. Hah dowiedziałam się, że rekiny potrafią pływać do tyłu i poruszają się jak mucha w smole z otwartą paszczą czekając, aż jakiś nurek się im do środka wpakuje (no i pech chciał, że jeden miał granat...)! Żegnaj logiko!

ocenił(a) film na 4
lady_Eowyna

Jaki horror? Ja na tym filmie ani chwile nie czułem grozy. Fabuła rozkręca się z 40 minut, a oprócz paru ciekawych momentów (jak np. ucieczka przed rekinem z pomocą delfinów) film nie trzyma w napięciu i jest po prostu nudny. W żaden sposób nie umywa się do pierwszej, a nawet drugiej części.Efekty specjalne to juz przegięcie. Sorry jak rekin rozwala tą szybę w "Centrum Dowodzenie Parkiem" czy jak wybucha to mozna sie tylko śmiać. Jak nie mieli kasy na lepsze efekty (bo mozliwości juz byly - patrz Gwiezdne Wojny) to trzeba było to pominąć i wymysleć jakis mniej spektakularny ale naturalny sposób na pokazanie kluczowych wydarzeń. Tyle

ocenił(a) film na 6
lachus77

oj chyba jednak 4 gorsza, tu bynajmniej rekin się nie mścił:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones