PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014258}

Szczedryk

Shchedryk
6,6 82
oceny
6,6 10 1 82
Szczedryk
powrót do forum filmu Szczedryk

Nic dziwnego, że polskie pelikany łykają tak łatwo wiadomości z Ministerstwa Propagandy Ukrainy, skoro Ukraińcy potrafią tak dobrze wodę z mózgu. Ten film to klasyczna propaganda. Nie ma w nim nic prócz bezwstydnej propagandy.

ocenił(a) film na 9
Janekkowalski2011

A oprócz tego, że popisałeś się umiejętnością użycia słowa „propaganda” w każdym ze zdań, to coś jeszcze masz do powiedzenia? Co konkretnie było nią w filmie? Czy nie wiesz, bo nie oglądasz „propagandy”?

ocenił(a) film na 3
titi

Too late. Nie pamiętam nic z tego filmu po 10 miesiącach. A komentarz pisałem po obejrzeniu tej propagandy.

Janekkowalski2011

masz rację Polska dla Polaków, precz z Ukraińcami, ped ałami, lesbami i tą tęczową zarazą, Polska dla Polaków, Polska mistrzem Polski, precz z lewakami, czarn uchami i wogóle tym cholernym multi kulti, Jezus był Polakiem , Matka Boska Królową Polski a Braun narodowym skarbem... Jeny Ty wciaż pier dolisz te swoje dyrdymały ciasny prawacki łebku?

ocenił(a) film na 3
sobanek

Nie, poszerzyłem horyzonty. Teraz chcę, aby Polacy zapier dalali na Ukraińców, ped ałów, i Dzidów z sekty judaistycznej Chabad-Lubawicz. A co tam, stać nas.

Janekkowalski2011

tobie tez spoojnych swiat dzbanie

ocenił(a) film na 3
sobanek

To komuchy obchodzą święta religijne!? ;-)

Janekkowalski2011

jak zobaczysz jakiegos w przerwie miedzy wieszaniem Żyda a podpalaniem krzyża daj znać

ocenił(a) film na 3
sobanek

A kogo z władz EU nie uznajesz za Żyda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones