PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600964}

Szef

Chef
6,8 51 644
oceny
6,8 10 1 51644
6,5 15
ocen krytyków
Szef
powrót do forum filmu Szef

Irytował mnie ten nierób straszliwie. Mąż praca praca praca aż do przesady, a żonka tylko wozi dupę limuzyną, lata pierwszą klasą, biega po sklepach i nikt jej nie widział pracującej. Dupka ładna i nic poza tym, żadnego pożytku z tego pasożyta (na pewno za swoje zarobione nie żyła).

ocenił(a) film na 8
New_World_Order

Przecież nie raz w filmie powiedziane było czym się zajmuje... A skoro twierdzisz, że mąż pracuje do przesady... Czy na pewno obejrzałeś ten film dokładnie?... praca w kuchni to całe jego życie, nawet w wolnym czasie coś pichci.

New_World_Order

Nieprawda, że nic poza tym. Była mądra, sprytna i inteligentna. Która matka puściłaby syna samego z ojcem, który poświęca się tylko pacy, z synem prawie w ogóle nie rozmawia, do tego stracił pracę i jedzie "w świat" z szalonym kumplem sprzedawać kanapki z samochodu ? Pożyczyła mu też pieniądze, wzięła ze sobą do Miami, skontaktowała go z poprzednim byłym mężem. Chciała, żeby syn był szczęśliwy i miał kontakt z ojcem, była spokojnym człowiekiem i rozważnym, nie krytykowałam byłego męża - nie mówiła mu, by zajął się "poważną" pracą, widziała, że kocha to, co robi. Potrafiła się też bawić - gorąca krew. Fajna, mądra kobieta.

New_World_Order

Dodam jeszcze, że pod koniec filmu sama przyjmowała zamówienia z ciężarówki, a niektórym mogłoby się wydawać, że skoro osiągnęła duży sukces zawodowy, to będzie się wstydziła założyć fartuszek poplamiony tłuszczem z frytek - a wiec nie była snobką, za jaką ją bierzesz.

ocenił(a) film na 8
New_World_Order

ja za sam akcent "żonki" dodałem 1 punkt do mojej oceny ;)

wiex

Pod koniec jest scena, gdzie w trakcie rozmowy telefonicznej kolega szefa parodiuje jej akcent. Najlepsza scena całego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones