PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757814}

Szklany zamek

The Glass Castle
7,4 20 166
ocen
7,4 10 1 20166
Szklany zamek
powrót do forum filmu Szklany zamek

Komuś się coś pomyliło. Żadnej miłości tylko egoizm i patologia. Dramat dzieci i psychiczni rodzice żyjący iluzją, na dodatek darmozjady. Film bardzo dobrze pokazuje że patologia rodzi patologię i nic tego nie zmieni gdyż jako dzieci dostajemy takie wartości od rodziców,tak będziemy żyli i nie mamy na to wpływu. Nawet jak będziemy chcieli się zmienić to i tak naleciałości zostaną i będą widoczne. Żal dzieci i tyle.

użytkownik usunięty
XPIHb

XDD

ocenił(a) film na 9
XPIHb

Bzdura.
Córka powielila wzorce wg Ciebie??

ocenił(a) film na 7
XPIHb

Ja odebrałam ten film trochę inaczej.
Ojciec alkoholik tłukł mnie i moje rodzenstwo jak mokre żyto za wszystko i za nic.
Nigdy nie powiedział nikomu z nas ze nas kocha. Filmowy ojciec dał więcej miłości tym dzieciom niż mój własny. Poświęcał im dużo czasu i uczył podstawowych rzeczy swiata, przygotowal je na zycie po prostu inaczej, nie mówię że idealnie. Te dzieciaki radzą sobie w zyciu lepiej niz my z syndromem DDA, depresjami i innymi problemami . Oni wszyscy maja poczucie własnej wartości.

ocenił(a) film na 7
XPIHb

Ja odebrałam ten film trochę inaczej.
Ojciec alkoholik tłukł mnie i moje rodzenstwo jak mokre żyto za wszystko i za nic.
Nigdy nie powiedział nikomu z nas ze nas kocha. Filmowy ojciec dał więcej miłości tym dzieciom niż mój własny. Poświęcał im dużo czasu i uczył podstawowych rzeczy swiata, przygotowal je na zycie po prostu inaczej, nie mówię że idealnie. Te dzieciaki radzą sobie w zyciu lepiej niz my z syndromem DDA, depresjami i innymi problemami . Oni wszyscy maja poczucie własnej wartości.

XPIHb

flm przedstawia polską rodzne którzy sa nierobami zyją z zasiłków a kase wydaja na alkohol i narkotyki a dzieci i tak nie mają gdzie mieszkać i co jeść a tego uczy przecież pislandia by rodzić ułomne bachory i być chodzącym inkubatorem

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Jeśli tak zrozumiałaś ten filmu to ci współczuję.

XPIHb

Do tego wykorzystujący maksymalnie swoich dzieci. Tam nie było żadnej miłości, tylko przemoc fizyczna i psychiczna: pogarda, zdrada, okradanie, maksymalne wykorzystywanie w tym seksualne, stręczycielstwo a tutaj na forum większość bredzi o "miłości". Marna jest kondycja naszego społeczeństwa, skoro widzi "miłość" w tej potwornej patologii.

ocenił(a) film na 9
uln

Patologia w filmie jest niepodważalna, ale jeśli ktoś nie umie dostrzec w tym miłości, to marna jego kondycja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones