PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757814}

Szklany zamek

The Glass Castle
7,4 20 166
ocen
7,4 10 1 20166
Szklany zamek
powrót do forum filmu Szklany zamek

więzi rodzinne

ocenił(a) film na 8

Fantastyczny film o tym jak silna potrafi być więź, o tym, jak im bardziej jesteśmy ranieni tym bardziej kochamy, o tym jak demony przeszłości i teraźniejszości, które próbujemy zabić, powoli zabijają nas.

ocenił(a) film na 5
wassp

Amerykanie wszystko przeżują, strawią i wysrają, nawet taką kiepską historyjkę a film nudny jak flaki z olejem. Morał: chlaj, pierd..l głupoty, pozwól żeby dzieci chodziły głodne a i tak będziesz dobrym ojcem.

ocenił(a) film na 7
filozof71

Troszkę inaczej to opisałem, ale w zasadzie morał ten sam...

ocenił(a) film na 5
filozof71

filozof dobrze filozofowuje, bądź beznadziejnym tatą i mamą a dziecko i tak znajdzie coś pozytywnego, wybaczając swoim rodzicom wspaniałości jak ojcowskie nauki pływania

ocenił(a) film na 6
wassp

dla mnie to film o chorobie alkoholowej i uczestniczącej w niej po pachy dysfunkcyjnej rodzinie

ocenił(a) film na 6
typisb

właściwie to spłyciłem, pokazana jest tam dysfunkcja z pokolenia na pokolenie, Rex jest molestowany przez własną matkę, a to jest jak zaraza, przechodzi i niszczy...

ocenił(a) film na 3
wassp

to kłamstwo!
gdy ojciec topił ją 3 razy w dziewczynce coś pękło i zrodziła się autentyczna nienawiści brak zaufania do niego i w tym momencie zakończyła się więź i jej miłość,
a potem nagle tak bardzo chciała by z nimi jechał i znów mu wierzyła i ratowała i to było bardzo naciągane, nienaturalne i fałszywe, strasznie mnie ten film wymęczył niespełna w połowie myślałam, że to wreszcie koniec, a tam dalej te same sytuacje do znudzenia, no zero nauki

ocenił(a) film na 7
Kasha

Od razu po tym jak ją wrzucił do tej wody pomagał jej z niej wyjść. Słyszałem już o podobnych metodach nauki pływania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones