PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 093
oceny
7,5 10 1 235093
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

6/10

ocenił(a) film na 6

Film ten widziałam już dobre pare lat temu i muszę powiedzieć że wtedy bardzo mi się podobał. Piękna miłość przerwana przez śmierć, pamiętam że aż na końcu się wzruszyłam. Ostatnio postanowiłam znów obejrzeć ten film i stwierdziłam że z biegiem czasu mój gust się trochę zmienił i zupełnie inaczej odebrałam ten film. Owszem podobać mi się podobał, ale nie wywołał we mnie już takich uczuć jak wtedy kiedy oglądałam go za 1 razem. Jakoś to wszystko mi się wydawało takie nieprawdziwe i nie wiem dlaczego.

ocenił(a) film na 8
Muszka_011

Miałam podobnie. Stwierdzam, że histoia fajna, typu : bardzo stare filmy o miłości, jednak kompletnie oderwany od rzeczywistości. Główne role według mnie zagrane strasznie sztucznie , w szczególności rola Cartera.... Oglądając ten film jako 14 latka byłam nim zachwycona! Dosłownie kilka dni temu natrafiłam na ten film w tv i dopiero teraz uświadomiłam sobie jak człowiek szybko się zmienia , a w szczególności jego poglądy :D :)

ocenił(a) film na 10
pat_tison

Czyli obie Was życie skrzywdziło. Szkoda :(

ocenił(a) film na 8
angeldog

Dlaczego tak twierdzisz? Na czym bazujesz swoją wypowiedź?

ocenił(a) film na 10
pat_tison

Na tym co piszecie.

Muszka_011

poo hoooj Muszka spojlerujesz?!?! Chcialem obejrzec sobie ten film, a czytam twoj komentarz i mam po filmie! Nie pozdrawiam!!

Tec_IE

To naprawde zalosne, gdy po jednej informacji odpuszczasz ogladanie calego filmu. Tak jakby od tej jednej rzeczy zalezalo cale Twoje podejscie do filmu i wrazenia po nim. I co z tego, ze wiesz? To teraz siadaj i ogladaj reszte!

Metropholis

no pewnie, szczegolnie jak ktos zdradzil najwazniejszy moment w filmie......przez caly film bede myslal kiedy ta piekna milosc bedzie przerwana przez smierc. Zalosne jest spojlerowanie bez uprzedniego "zamarkowania" go!!

Tec_IE

Ja tego filmu nie lubie, ale cieszy sie taka popularnoscia, ze spokojnie moge Ci go polecic i radzic bys sie nie przejmowala taka duperelala. Serio. Poplaczesz sobie troche, powyzywasz sobie, na czym swiat stoi, ze takie uczucie musialo dobiec konca, dlaczegolos sprawil, ze wczesniej musialas poznac zakonczenie, ale koniec koncow beziesz po filmie zadowolona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones