PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 093
oceny
7,5 10 1 235093
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

Piękny! Nic dodać, nic ując. Jedyna jego wada jest taka, że daje dziewczynom nadzieje, że można zrobić kochającego romantyka z każdego, nawet najgorszego łobuza;) Ryczałam jak niemowlę! Bardzo smutny, poruszający i niezwykle romantyczny! Cudowny!;*

ocenił(a) film na 9
aducha27

Bardzo mądra wypowiedź. Zgadzam się z Tobą.
Dotychczas myślałem, że po "Pamiętniku" nie obejrzę nic równie dobrego, ale ten film może i nawet trochę przebija. Po prostu kino w najlepszym wydaniu.

ocenił(a) film na 7
aducha27

I pasuje tutaj powiedzenie " Widziały gały co brały".

Każda z dziewczyn ma wybór,wyobraź sobie rozczarowanie chłopakiem., a potem tłumaczenie, że obejrzałam ten film i dał mi nadzieje, że będzie dobry. Wyobrażasz sobie jakie, to żałosne,a zarazem śmieszne :) ?

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Tak, ale Jamie wcale nie zmieniała Landona, praktycznie tylko raz były widać jej zainteresowanie, kiedy spytała się, czy zobaczą się po szkole. Następnie kiedy do niej przyszedł to Ona nie chciała z nim rozmawiać. Dopiero gdy się zmienił, sweter przyniósł itp. dała mu szansę, więc nie ma tutaj, sytuacji, w której dziewczyna zmienia łobuza na pokornego chłopaka.

ocenił(a) film na 7
edwin20


To nic,ale film jak pisała wyżej daje właśnie taką nadzieje, która jest szeroko pojęta.Dlatego nawiązałem do ogółu,nie do konkretnego przykładu.Jak wiemy ludzie rożnie interpretują sytuacje,wiec faktycznie autor wątku ma z tym racje,ja tylko napisałem swoje spostrzeżenie w tej sprawie.


Film oglądałem dzisiaj na DVD.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

ps zauważyłem, że dzisiaj oceniłeś film, był wczoraj w TV?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones