PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 093
oceny
7,5 10 1 235093
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć
ocenił(a) film na 2
karolina922

Książkę też czytałem: jesienna miłość.

ocenił(a) film na 10
sss_111

a najpierw czytałeś czy oglądałeś?

ocenił(a) film na 2
karolina922

Najpierw czytałem.

ocenił(a) film na 10
karolina922

ja najpierw oglądałam film, a potem książka. Uważam, że film jest znacznie mocniejszy niż książka, ale jedno i drugie piękne.

karolina922

ja też pierwsze obejrzałam, a potem czytałam ;)

karolina922

Ja najpierw obejrzałam film, który strasznie mnie poruszył. Gdy sięgnęłam po książkę troszkę się zawiodłam, ale to wyjątek potwierdzający regułę, że książka jest lepsza od filmu :)

ocenił(a) film na 4
karolina922

Obowiązkowo książka najpierw :3
Film się dość znacznie różni od książki,ale to jednak powieść mnie bardziej ujęła ;)

ocenił(a) film na 8
karolina922

Wpierw książka, następnie film. Jednak uważam, że ekranizacja jest znacznie lepsza i dość mocno różni się od historii z powieści, dodano wiele innych wątków, np. obserwowanie planet, dodających czaru tej historii. Jakoś tak, porównując książki Nicholasa Sparksa, do ich ekranizacji, to wszystkie wypadają na korzyść właśnie filmu. Najlepszym tego przykładem jest "Pamiętnik", z krótkiej, broszurkowej - można tak powiedzieć - opowieści, zrobiono przepiękny film, również wzbogacony o wiele innych wątków...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones