PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33295}

Szkoła uczuć

A Walk to Remember
7,5 235 093
oceny
7,5 10 1 235093
4,2 13
ocen krytyków
Szkoła uczuć
powrót do forum filmu Szkoła uczuć

piękny film

ocenił(a) film na 8

jeśli ktoś szuka filmu, na którym chce się konkretnie popłakać, to ten jest idealny!
Nie mogę się do niczego przyczepić...
Do tego wspaniała muzyka, aktorzy... po prostu trzeba to obejrzeć!

livelife

przyznaję rację w 300 %
"Szkoła uczuć" to melodramat na którym można się popłakać ale z drugiej strony niesie ze sobą nadzieję :)
jeśli szukasz polskiego filmu który także wyciska łzy z oczu, a równocześnie niesie nadzieję to polecam ci "Nad życie" o naszej Agatce Mróz

ocenił(a) film na 8
almargos_xyz

Dokładnie, pokazuje siłę prawdziwej miłości, świetny...
oo oglądałam! wzruszająca historia i film też bardzo dobrze zrobiony.:)

ocenił(a) film na 2
livelife

Nie rozumiem, jak ten film może się komukolwiek podobać.

ocenił(a) film na 2
livelife

zero oryginalności, zły chłopiec zakochuje się w dobrej dziewczynce z chóru która umiera i przez nią staje się dobry. rażący marysuizm. postacie są do nieciekawe, stworzone wg ogólnych schematów jak z resztą wszystko w tym filmie. podczas oglądania wieje banałem

ocenił(a) film na 2
lisuCHT

sory za spoiler, raczej nie można edytować ani usuwać wiadomości

ocenił(a) film na 2
lisuCHT

:D i tak film nic nie wart a cała akcja do przewidzenia

ocenił(a) film na 8
lisuCHT

To fakt, jest dużo filmów o podobnej tematyce i czasem różnią się od siebie tylko aktorami, ale teraz niestety trudno być oryginalnym. No cóż, nie każdemu mógł się podobać. Jak dla mnie 'Szkoła uczuć' jest niesamowita i wzruszająca, poruszył mnie jakoś klimat tego filmu. :)

ocenił(a) film na 10
livelife

Zgadzam się. Film niesamowity i sklaniajacy do wielu przemyslen. Ukazana miłość prowadzaca do przemiany glownego bohatera. A do tego wspaniala muzyka. Jak najbardziej na TAK ! :)

lisuCHT

ja pierdziele... po co zrobilem sobie przerwe w ogladaniu i przeczytałem ten temat... ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones