PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31887}

Szkoła uwodzenia 2

Cruel Intentions 2
5,4 17 239
ocen
5,4 10 1 17239
Szkoła uwodzenia 2
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia 2

Bardzo słaby film... Liczyłam na coś lepszego - zwłaszcza, że pierwsza część to jeden z moich
ulubionych filmów...

ocenił(a) film na 8
soapybubble

a czy wpływ pierwszej częsci ma jakieś znaczenie na to co się działo w 2 cz.?
są jacyś aktorzy z jedynki lub jakieś powiązania z poprzednią cześcią ?

electrix18

Powiązania? Przecież to prequel pierwszej części....

ocenił(a) film na 8
soapybubble

A wiec najpierw obejrze z kuzynka 2, pozniej 1, a 3 ? co mozesz o niej powiedziec, na razie slysze opinie ze 3 najgorsza ale itak mam zamiar obejrzec calosc:)
no i kolejne pytanie sie nasuwa, jak juz sobie odswieze 1,2,3 to co polecasz dalej, sa jakies podobne filmy o takiej tematyce?

electrix18

Niekoniecznie, ja oglądałam po kolei pierwszą część, drugą i na koniec trzecią. A co do filmów o podobnej tematyce to nic mi do głowy nie przychodzi..

ocenił(a) film na 3
soapybubble

No cz . 2 to porażka . A cz. 3 lepsza ? Zamierzam obejrzeć ale nie taką hałę.

nathalie34

Nie, poziom wciąż bardzo słaby ;)

ocenił(a) film na 3
soapybubble

Dzięki za odpowiedz, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
soapybubble

Nie było aż tak źle, żeby ocenić film na "3". Mnie zabrakło w dwójce dobrego zakończenia. Z pewnością jedynka jest dużo lepsza, ale druga część też jest ciekawa. Każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat.

soapybubble

Wydaje mi się, że to wina aktorów. Jakby zagrali odtwórcy ról Sebastiana i Catherine z pierwszej części na pewno wyszłoby lepiej. Ale ogólnie zakończenie dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones