PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 117
ocen
6,6 10 1 139117
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

-GENIALNY-

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam ten film! Cały !Od początku do końca! Gra tam , jak dla mnie , śmietanka najlepszych aktorów młodego pokolenia ( na tamten czas). Ich gra aktorska mistrzowska! Muzyka świetna. Scenariusz bardzo ciekawy, Szkoda ,że film nie zakończył się happy endem ale nie zawsze w życiu wszystko dobrze się kończy. Być może dlatego film jeszcze bardziej zapada w pamięć. Jakby nie patrzeć większość filmów kończy się właśnie heppy endem. Oglądałam ten film już kilkakrotnie i za każdym razem gdy do niego wracam wzbudza we mnie te same , ogromne emocje. Szkoda ,że w życiu małżeństwo głównych bohaterów nie przetrwało próby czasu bo (w filmie stworzyli przepiękną kreację , tworzyli ładną parę) Wiadomo życie to nie film ani nie bajka. Jednak para z nich była przepiękna. Pozdrawiam wszystkich zwolenników jak i przeciwników filmu. Czekam na wpisy ludzi , którym podobnie jak mi podobał się film .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones