PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 138
ocen
6,6 10 1 139138
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

Wszystko jest sztuczne - historia,aktorzy (S.M.Gellar w miarę trzyma fason,a jej postać jest najlepsza w filmie),nawiązanie do "Niebezpiecznych związków".Ale co ratuje ten film i spowodowało,że zaliczyłam go do,szumnie to się nazywa,moich ulubionych na Filmwebie? Zakończenie.Nie dla fabuły,ale sposobu ukazania.Dla mnie utwór "Bitter sweet symphony" stworzono po to,aby mógł podsumować film w finałowej scenie,która de facto też ocieka sztucznością i głupimi minami aktorów.Tylko wykorzystanie tego utworu spowodowało ocenę 6/10,a nie 4. Polecam,dla zakończenia.

ocenił(a) film na 10
Budziol

twoja stara. Film 10/10 sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

skok123

Od tego są fora, żeby na nich się wypowiadać.
Chętnie podyskutuję na temat Twojej zawyżonej oceny tego filmu.

ocenił(a) film na 6
Budziol

Też daję 6/10, film ma dla mnie dużo plusów i dużo minusów.
Sztuczny, 'amerykański' w złym znaczeniu, historia naciągana, ale z drugiej strony końcówka jest dobra, a historia niesie jakiś przekaz etyczny (trochę naiwnie i dziwnie ale jednak).

użytkownik usunięty
Aruel_filmweb

10/10 dla mnnie rewelacja, jeden z moich ulubionych filmów:)

Budziol

A czy każdy film musi mieć przekaz, jasny bądź ukryty? Nie mogą istnieć filmy które wyrażają coś z czym nie mamy do czynienia na co dzień, które na chwilę wyrwą nas z szarej rzeczywistości? To jest lekki film, który można sobie obejrzeć z przyjaciółmi np. w zimowe popołudnie i tyle.
Nie trzeba nad nim dumać i doszukiwać się sensu i logicznego wytłumaczenia zachowań poszczególnych postaci.
Pozdrawiam.

Budziol

Fascynujące... Piszesz, że "głupkowaty" a sama masz go w ULUBIONYCH... hahaha!

czarna_wdowa

Ciężko dyskutować z ludźmi, którzy nie czytają postów do końca.

ocenił(a) film na 8
Budziol

jeśli chodzi o Bittersweet symphony, to też mi się podobało jak dali to na koniec filmu :) "i can change"...

wisniowa

Uwielbiam ten film normalnie xD
Ale mam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones