PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 146
ocen
6,6 10 1 139146
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

Pamiętam jak obejrzałam ten film jak byłam w gimnazjum i zrobił na mnie niesamowite wrażenie, pewnie z powodu ślicznego Ryana. Dziś mam już trochę więcej lat ale nadal chętnie do niego wracam.
Inne filmy, które zaliczam do takich, które jakoś mnie ukształtowały i bardzo mile je wspominam to np. Zakochana Złośnica, Młode Wilki. A wy jakie macie typy?

umberella

Moja młodość wciąż trwa, więc wszystko sie dopiero kształtuje, ale już teraz mogę powiedzieć, że do takich filmów zaliczam "Requiem dla snu".

ocenił(a) film na 9
Metropholis

Ja też, choć jak oglądałam go pierwszy raz to nie zrozumiałam, ale byłam jeszcze małolatą. Przypomniał mi się też film Ich troje - go też nie zrozumiałam za pierwszym razem (było w nim sporo seksualności), ale tak bardzo zapadł mi w pamięć, że odnalazłam go kilka lat temu i nawet ostatnio oglądnęłam.

Poza tym w od zawsze bardzo zwracam na muzykę w filmach i pewnie dlatego mam sentyment do tych wszystkich filmów... Kilka nut Requiem dla snu i wszystko się przypomina, całe emocje z oglądania filmu.

umberella

Placebo rządzi!!!

ocenił(a) film na 9
majaluki

Wiem, co nich też często wracam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones