PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 093
oceny
6,6 10 1 139093
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

Polsat=dno

ocenił(a) film na 9

Wczoraj puścili ten film na polsacie.Miał się zacząć o godz. 22.30 oczywiście spóźnili się z emisją o dobre pół godziny. Czyli puścili go o 23.00 . Oczywiście nie powstrzymali się, aby puścić 2 długie reklamy i jedną 2- minutową.

1 reklama-12 min
2 reklama- 2 min
3 reklama 15 min

Czas ogólny reklam: 29 min...

Film skończył się o godzinie 0.58...

Nienawidzę polsatu.

ocenił(a) film na 6
martyna912

I oczywiście ostatnia miała miejsce tuż przed zakończeniem. Dlatego, gdy na polsacie lecą dobre czy nawet wybitne filmy(co sporadycznie ale się zdarza) często po prostu nie chce mi się ich oglądać. Podobnie jest z tvnem. A co do samego filmu to całkiem niezły, 6/10.

ocenił(a) film na 4
martyna912

hehe, a mi to wczoraj było na rękę :D
włączyłem tv przed 23, spojrzałem na program: "o, 'cruel intentions' powinno sobie lecieć od ponad 20 minut, ale skoro są reklamy to chyba się jeszcze nie zaczęło" i miałem rację, mogłem obejrzeć w całości. a podczas reklam miałem czas na zjedzenie kolacji i posiedzenie sobie w internecie ;)

ale fakt faktem: PRZESADZAJĄ

Glanc

ostatnio coraz czesciej reklamy trwaja ponad 10, 15 minut ...

: //

martyna912

To Ty oglądasz TV? Szok! w XXI wieku... to tak jakbyś przesiadła się do dorożki na autostradzie.

martyna912

Powiem ci coś o końcu. Nie wiem czy się ze mną zgodzisz w ocenie.
Czarnoskóry Sean Patrick Thomas grający Ronalda Clifforda, atakuje głównego bohatera - Sebastiana Valmonta (Ryan Phillippe). Annette (Reese Witherspoon) go broni i dostaje ciosa od czarnoskórego Ronalda, od którego ląduje na ulicy. Wtedy ma ją przejechać auto. Ale Sebastian ją odpycha i sam ginie. Annette rozpacza. Ale czarnoskóry Ronald (który jest wszystkiemu winien) też roni krokodyle łzy. Zobaczcie sami:
https://www.youtube.com/watch?v=ggQbIAvJuXA
Przypomina mi się historia Seana Combsa znanego jako Puff Daddy, który podobno wykończył swojego kumpla BIG Notoriusa, a później ,,rozpaczał" śpiewając ,,I'll Be Missing You". Jeszcze tylko brakowało, żeby Ronald zaczął śpiewać te żałosne dyrdymały.
Czarne jest zdradliwe.
Powinien być spojler, ale nie miałem jak go dołączyć. Oczywiście nie chodzi o Ciebie, bo ty ten film oglądałaś, ale o tych co nie oglądali.

ocenił(a) film na 6
martyna912

Ale po tych 14-stu latach od Twojego nerwowego wpisu wciąż Cię to wk***ia czy już Ci przeszło? Bo z reklamami na wieśniackim Polsacie i dziś ten sam problem.

PS.
Skasuj ten j***ny Polsat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones