PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612}

Szkoła uwodzenia

Cruel Intentions
6,6 139 146
ocen
6,6 10 1 139146
6,1 12
ocen krytyków
Szkoła uwodzenia
powrót do forum filmu Szkoła uwodzenia

Nir dlugo powinna bys premiera filmu pt. "cruel intention 2" ja ten film juz ogladalem i ja to zawsze jest z druga czescia jest gorsza od pierwszej . Jezeli ogladales juz jedynke film ten nie spodoba ci sie gdyz to jest po prostu to samo te same sceny tylko umieszczone w innym czasie . Np. powtarza sie scena z ze zdjeciami , z calowaniem . Lecz musze wam powiedziec ze gdybym nie ogladal pierwszej czesci to ta podobala by mi sie bardziej gdyz film jest jeszcze bardziej zagmatwany od jedynki wiecej watkow itd.
Lecz kazdy kto ogladal jedynke powinien to ogladnac chociazby z ciekawosci . wiem ze to nie ten temat ale nie moglem sie powstrzyamc id napisania czegos o tym filmie :-)

użytkownik usunięty
diesel

Cruel Intention 2
Jest to naprawdę godny uwagi film. Jak dowiedziałem się, że jest coś takiego to nie wierzyłem . Dopiero jak miałem go na twardzielu to uwierzyłem, ale podszedłem do tego z lekkim dystanstem bo myślałem, że będzie to jakaś parodia lub po prostu jakaś zwykła chała, Jednak film mnie zaskoczył całkiem pięknie. Co prawda nie gra tam Ryan, Sarah i inni, ale fabuła jest naprawdę ciekawa. Krótkwiąc są to wcześniejsze losy Sebastiana, który już wtedy był niezłym przekrętem, tylko dopiero stawał się bardzo bogaty, poznał swoją siostrunie i zmienił szkołę na Manchester. Film jest naprawdę godny zobaczenia , szczególnie dla tych, którym zaimponowała pierwsza część losów Sebastina i jego kobietek. Film w wielu miejscach zaskakuje i bawi . Mógłbym pisać jeszcze dużo, ale nie chce mi się ... to po prostu trzeba zobaczyć ... i znowu można się czegoś nauczyć . [ szkoda tylko , że nasze kobietki są w większości jakby to delikatnie określić ubogo rozwinięte intelektualnie i nie trzeba się tyle starać aby dotrzeć do jej "dziewiczej brzoskwinki" ale może kiedyś się to zmieni i będzie można brać przykład z postępowania Sebastiana w naprawdę godnych uwagi przypadkach gdy dziewczyna potrafi inteligentnie i umiejętnie zwodzić faceta ... i dopiero po paru dniach mięknie.]<<Ryan>>

użytkownik usunięty
diesel

Cruel Intentions 2
Jest to naprawdę godny uwagi film. Jak dowiedziałem się, że jest coś takiego to nie wierzyłem . Dopiero jak miałem go na twardzielu to uwierzyłem, ale podszedłem do tego z lekkim dystanstem bo myślałem, że będzie to jakaś parodia lub po prostu jakaś zwykła chała, Jednak film mnie zaskoczył całkiem pięknie. Co prawda nie gra tam Ryan, Sarah i inni, ale fabuła jest naprawdę ciekawa. Krótkwiąc są to wcześniejsze losy Sebastiana, który już wtedy był niezłym przekrętem, tylko dopiero stawał się bardzo bogaty, poznał swoją siostrunie i zmienił szkołę na Manchester. Film jest naprawdę godny zobaczenia , szczególnie dla tych, którym zaimponowała pierwsza część losów Sebastina i jego kobietek. Film w wielu miejscach zaskakuje i bawi . Mógłbym pisać jeszcze dużo, ale nie chce mi się ... to po prostu trzeba zobaczyć ... i znowu można się czegoś nauczyć . [ szkoda tylko , że nasze kobietki są w większości jakby to delikatnie określić ubogo rozwinięte intelektualnie i nie trzeba się tyle starać aby dotrzeć do jej "dziewiczej brzoskwinki" ale może kiedyś się to zmieni i będzie można brać przykład z postępowania Sebastiana w naprawdę godnych uwagi przypadkach gdy dziewczyna potrafi inteligentnie i umiejętnie zwodzić faceta ... i dopiero po paru dniach mięknie.]<<Ryan>>

ocenił(a) film na 9
diesel

re: juz nie dlugo cruel....
Co za bzdura!!!!! To znaczy nie Twój post, ale pomysł na Cruel Intentions 2....przecież to jest zamknięta historia...Chyba że byłby pokazane realia innej epoki czy coś...w każdym razie wszystko co się wydarzyło "przed" i "po" akcji filmu nie jest napewno tak atrakcyjne...bo nie ma tej przemiany bohaterów, zbrodni i kary...wcześniej jest zło, a pozniej potępienie...... Film jest tak dobry, gdyż ukazuje moment przełomowy w dotychczasowym jednostajnym życiu grupy ludzi.....
No i "Bitter-sweet symphony".....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones