PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7347}

Sznur

Rope
7,4 9 773
oceny
7,4 10 1 9773
7,3 18
ocen krytyków
Sznur
powrót do forum filmu Sznur

beznadzieja

ocenił(a) film na 1

lipny film. nudny i beznadziejny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
yossarian84

nie do wiary, jaka kultura wypowiedzi. Wyniosłeś to z domu? Dlaczego internetowa anonimowość wyzwala taką słowną agresję u ciebie? Przecież w cztery oczy nigdy byś czegoś takiego nie powiedział.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
yossarian84

Nie żeby mnie strasznie dotykały ataki internetowego pieniacza, ale zastanawiają mnie takie przypadki. Jesteś świetnym przykładem na to, jaki poziom panuje w polskim internecie. Chamstwo, prostactwo, wulgarność i nieumiejętność normalnej rozmowy kiedy ktoś się nie zgadza z twoim zdaniem. Powiesz mi z czego to wynika?

ocenił(a) film na 9
jasiu15

Wywnioskowałeś to wszystko z dwóch wypowiedzi?

ocenił(a) film na 4
yossarian84

a ile więcej trzaba, kolesiowi powyżej kazałeś wyp***dalać, mi ssać człona i jeszcze mi się oberwało za to, że lubię Ministry. A w żaden sposób cię nie obraziłem.

użytkownik usunięty
matsta19

A może jakieś argumenty?

ocenił(a) film na 1

Nudny bo nudny. słaba akcja, słaba gra aktorska. Na plus jedynie klimat.

użytkownik usunięty
matsta19

Szkoda, że sprawa Leopolda-Loeba (dwóch bogatych młodych Żydów-homoseksualistów morduje dla zabawy 10-letniego chłopca) tylko w takiej staroświeckiej formie. I to jedno ujęcie. Zupełnie od czapy. Dla mnie niestety nie do oglądania.

ocenił(a) film na 4
matsta19

no fakt nudny to on byl

ocenił(a) film na 6
matsta19

Sznur na 1 "Disco polo" na 10.Wszystko jasne nie musisz nic tłumaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones