PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127840}

Szpicel

Le doulos
7,4 2 057
ocen
7,4 10 1 2057
7,6 5
ocen krytyków
Szpicel
powrót do forum filmu Szpicel

8/10

ocenił(a) film na 8

Na razie 8/10.
Dobry klimat i hipnozujący belmondo.
Intryga ciekawa, jednak przeszkadzała mi moja wersja filmu:
film francuskojęzyczny z rosyjskim lektorem(!) i angielskimi napisami :PP
Muszę zdobyć normalną wersję to jeszcze coś napiszę.

użytkownik usunięty
None200

skorzystaj c VLC media player.Ruskie mają często dwie ścieżki audio a polskie playery nie mają funkcji wyboru.

ocenił(a) film na 8
None200

Jeśli ktoś jest w posiadaniu napisów PL do tego filmu to proszę o przesłanie na maila:
youdontknowme200@wp.pl

użytkownik usunięty
None200

nie no nikt na razie nie jest w posiadaniu bo ich nie ma:P.

ocenił(a) film na 8

Szkoda że nikt trudniący się tworzeniem napisów ich nie przetłumaczył bo napisy po angielsku są dostępne, więc potencjalnie to nie problem. Oczywiście nie znam prawidłowości translacji i dystrybucji napisów.

None200

Stary post ale (se) odpowiem. Niedługo po tym jak napisałeś/-aś ten post - 2 miesiące z małym okładem - ten film wyszedł w Polsce na DVD - z lektorem i z polskimi napisami (do wyboru) - w ramach kolekcji 6 filmów J.-P.Melville'a (wyd. Kino Świat) ! :)
I może jak pisałeś/-aś ten post to akurat ktoś był w trakcie robienia w/w napisów. :)
Pzdr

ocenił(a) film na 9
None200

Hah, to przebiło gościa, który oglądał jakiś(nie pamiętam tytułu) noir z Bogartem - z bodajże włoskim dubbingiem i polskim lektorem. Niedawno wyczytałem to pod ów filmem. Wg mnie, lepiej poczekać albo dłużej poszukać - aniżeli psuć sobie pierwszy seans(jak wiadomo najlepszy). Widzę, że lubisz Melvilla - więc trochę tego szkoda.

Troublesome

"Hah, to przebiło gościa, który oglądał jakiś(nie pamiętam tytułu) noir z Bogartem - z bodajże włoskim dubbingiem i polskim lektorem".

A co powiesz na "Jo" z De Funesem (z 1971 roku) z angielskim dubbingiem i polskim lektorem? :)

ocenił(a) film na 9
McManaman

To musi być okrutne, ale chyba nie widziałem tego filmu. Mam nadzieję, że gdy natknę się na "Jo" w tv - nie będę zmuszony do oglądania skrzywdzonej wersji. : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones