PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016184}
6,3 2 451
ocen
6,3 10 1 2451
Szpieg, którego nie było
powrót do forum filmu Szpieg, którego nie było

Film nadzwyczaj dobry, mimo dość... Rozwlekłego początku, pozornie prowadzącego do nikąd konkretnie. Może jednak pozostawić cień traumy i z pewnością sporą dawkę ostrożności. Warto przeczekać pierwsze sceny, które mogą sugerować nieco inny gatunek... Solidne 8 ode mnie.

chatime

Film jest zrobiony bardzo delikatnie, czytelnie i nienachalnie, ponieważ w sieci jest mnóstwo treści o narcyzach-socjopatach-naciągaczach. Być może nie miałaś okazji zapoznać się z podobną tematyką, ale dla kogoś w temacie od samego początku bardzo czytelne są oznaki tego, jakim typem człowieka jest ten facet - standardowo gra na mocjach i stosuje proste sztuczki. Może poczytaj o narcyzach, by ustrzec się przed zmanipulowaniem.

ocenił(a) film na 5
chatime

Ja bym raczej napisał, że historia jest nadzwyczaj dobra, ale film tylko ujdzie.

Nie wiem czy to kwestia scenarzystów, czy pierwowzór postaci miał nieprzeciętny talent to wyłapywania z tłumu niezbyt inteligentnych ludzi. Ale film to oddaje bardzo przyzwoicie, wszystkie postacie zrekrutowanych agentów zachowują się jak przymulone, jedna lekami antydepresyjnymi, inna nauką i pracą opartą na wkuwaniu i zapamiętywaniu obszernego materiału.

Gdzie film nie działa to nieprzeciętnie powolne tempo, wszystkie sceny z namaszczeniem udekorowane i zagrane. To zupełnie nie jest dreszczowiec, ale bardziej kołysanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones