PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785826}

Szpieg, który mnie rzucił

The Spy Who Dumped Me
6,0 19 208
ocen
6,0 10 1 19208
5,8 4
oceny krytyków
Szpieg, który mnie rzucił
powrót do forum filmu Szpieg, który mnie rzucił

Poszłam tylko dla niej. Znana przede wszystkim z Saturday Night Live. Ogólnie nie zawiodłam się, wiadomo, że to nie dzieło sztuki, ale kilka razy się naprawdę głośno śmiałam, a to przecież najważniejsze:) Dobrze się oglądało, Kate McKinnon jest rewelacyjna.

ocenił(a) film na 3
vicky_filmaniak

nie spodziewalem sie wiele, ale niestety otrzymalem mniej niz sie spodziewalem. Uwielbiam Kate, ale tutaj moim zdaniem za bardzo improwizowala w wielu scenach, przez co mimo ze wygladalo to smiesznie, ale rowniez zbyt sztucznie jak na film.

Film w sam raz aby obejrzec i zapomniec, ale na Boga, nie rozumiem tego motywu z Snowden, byl po prostu zbyt glupi jak nawet na komedie. Chyba nie mieli pomyslu na te scene.

ocenił(a) film na 7
dabram17

O ile dobrze pamiętam, to Snowden miał jakąś funkcję dla podtrzymania wątku, choć faktycznie było to słabe.

ocenił(a) film na 4
dabram17

Snowden to postać autentyczna - były kryptolog i informatyk CIA. Wydaje mi się, że został tu bardzo sprytnie włączony.
Film denny. Obejrzałem go wyłącznie dla Mili Kunis (której nie widziałem od Third Person) i żałuję, czysta strata czasu. To już nie ta sama Mila a Kate McKinnon dała taki popis, że programowo będę unikać filmów z jej udziałem.

ocenił(a) film na 3
staryzgred

Mam tak samo, w scenach gdy robią sobie żarty z owijania ręki papierem toaletowym myślałem, że przerwę seans, co niezwykle rzadko mi się zdarza. Podczas oglądania tej pary kretynek mój żenadometr wielokrotnie wyszedł poza skalę.

ocenił(a) film na 3
lew890

Nawet nie chodzi o to z czego żartują tylko w jaki sposób. Nawet wymiotowanie może być zabawne jeśli się je wykorzysta odpowiednio i z wyczuciem komizmu.

ocenił(a) film na 5
dabram17

Kompletna zgoda co do Kate.

vicky_filmaniak

chyba nie widziałaś baby która rządzi .... :P

ocenił(a) film na 7
vicky_filmaniak

Ja również się uśmiałem. Świetna komedia. Kate McKinnon - rewelacyjna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones