PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 316
ocen
7,7 10 1 88316
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

Żenada

ocenił(a) film na 6

Wszyscy się rozczulają a film jest do dupy. Żenujące jak robi się z tego arcydzieło !

Nic rewelacyjnego

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Stanowczo za trudny dla ciebie.
Nie zrozumiałeś czegoś co trwa kilkanaście minut :/

ocenił(a) film na 8
Zandarm

a możesz podać jakieś argumenty wyjaśniające Twoją szalenie ambitną wypowiedź?

Zandarm

film bardzo slaby 3/10 jak dla mnie. niesetety autorzy filmu podali to w takim jezyku ze sztucznie stworzyli wrazenie madrego i trudnego filmu. niestety wiele osob ulega temu wrazeniu.

ocenił(a) film na 10
eloziomek

słodko się powtarzasz ^^

ocenił(a) film na 9
Gaabs

No co wy?! Przecież to Żandarm - jak on powie, że coś jest do dupy, to znaczy że takie jest! I nie musi tego argumentować! To taki nasz Chuck Norris!

A na serio: przypomniał mi się krytyk filmowy z "Job":
-Bo jeżeli coś mi się nie podoba, to znaczy że jest kiepskie. A jeżeli czegoś nie rozumiem, to znaczy że jest głupie...

Przemyśl to chłopie, choć tyle...

użytkownik usunięty
Malakhai

po raz kolejny zgodzę się z Żandarmem , beznadziejna animacja.
3 miejsce w top 100 Polska ? Jeżeli jakikolwiek animowana krótkowemtrażówka na to zasługuje to jest to "Katedra".

ocenił(a) film na 9

uzasadnij swoją wypowiedź, czemu zgadzasz się z Żandarmem? On nie podał argumentu więc Ty też zgadzasz się, że ta animacja to gniot bo tak jest i basta?
Jak dla mnie ma ona 9/10. Dlaczego? Świetna animacja i sama fabuła. Ja go interpretuje tak, że człowiek potrafi ze wszystkiego stworzyć sztukę - tutaj z martwych ciał tworzony jest film z tańcem.

ocenił(a) film na 4
Zandarm

Również się podpisuję! Żadna rewelacja..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones