PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 316
ocen
7,7 10 1 88316
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

Jak

ocenił(a) film na 10

takie fantastyczne arcydziełło jest na tak niskiej pozycji na filmwebie proszę niech ktoś mi to wytłumaczy.

ocenił(a) film na 9
magister1

Jeśli

15 pozycja wśród polskich filmów to niska wg Ciebie pozycja to ja nie wiem jak Ci to mam wytłumaczyć. A co do "pięćset którejśtam" pozycji w TOP Świat, to zauważ, że jakieś ekranizacje Marvela bez przesłania zajmują nieraz wyższe lokaty...

magister1

bo widzisz juz latwo sie nauczyc ze ludzie oceniaja przewaznie wysoko to, co zareklamuje im prasa,radio i w szczegolnosci tv, czyli to o czym jest glosno... ja mieszkam w malym miescie i o "Sztuce Spadania" dowiedzialam sie od siostry ktora studiowala w Lublinie xD gdyby nie ona , tego filmu nigdy bym nie obejrzala... ja dalam 10/10... ale widac sa krytycy "lepsiejsi" dla ktorych to dzielo jest "gorsze"... przemilczę xD

Nadira

A może poprostu jest to film któtkometrażowy, który nijak nie da się ocenić tymi samymi kategoriami co filmy fabularne. To tak jakby porównywać powieści Sienkiewicza z Bogurodzicą. Ja nie wystawiłem oceny

ocenił(a) film na 6
Nadira

Racja, co to może winno być wyżej niż dzieła Kawalerowicza czy Konwickiego ? Stuknij się taka komputerowa wypocina niech nie zaśmieca filmwebu. To gówno a nie film

Zandarm

To juz nie jest inteligentna wypowiedź tylko chamska i nie obiektywna. Rozumiem, że nie mozna porównać takiego krótkometrażowego filmu do 'Krzyżaków' itd... ale skoro już znalazł się na tej stronie, według mnie należy się mu jakiś szacunek.
P.S Spróbuj sam stworzyć takie 'komputerowe wypociny' - jeśli Ci się uda - zwracam honor ^.^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones