PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95825}
7,7 88 316
ocen
7,7 10 1 88316
7,4 25
ocen krytyków
Sztuka spadania
powrót do forum filmu Sztuka spadania

Fajny, tylko co symbolizuje ta żaba? Ktoś wie...?

ocenił(a) film na 10
Balbinator

Tez sie nad tym zastanawiam.. nikt chyba tego nie wie, moze by zapytac Baginskiego? ;)

ocenił(a) film na 10
Balbinator

Ja tu widzę podkreślenie powtarzalności zdarzenia, żaba rechocze po upadku każdego żołnierza, jeśli się nie mylę. Ale mylić się mogę.

Balbinator

Żaba niczego nie oznacza.Ten filmik, mimo że świetnie wypada animacja, jednak jest kompletnie bez sensu i nie ma po co dopatrywać się w nim "drugiego dna".Tą historyjke wymyślił chyba ktoś po grzybach halucynogennych.

ocenił(a) film na 9
Ready2

Żaba ma poprostu odwrócić uwage od dosyć drastycznej ( :-) ) sceny upadku

ocenił(a) film na 10
Ready2


sith.ten film nie ma sensu?yyy to czemu ja go widze i to wdodatku calkiem nieglupi sens

ocenił(a) film na 10
Ready2

sensu ma bardzo duzo, w dodatku wcale ten sens nie jest ukryty... jest widoczny, jak wszystko co widac na ekranie podczas ogladania, tylko trzeba umiec dostrzec rzeczy cynizm...

ocenił(a) film na 4
Balbinator

reżyser zapytany! żaba pojawiła się w zwiastunie i wypadało, żeby była i w filmie... :) serio! :) bywa i tak :]

wojtimosi

heh moim zdaniem żaba podkreśla to że życie niewiele znaczy. ktoś co chwila ginie, a ona rechocze jak gdyby nigdy nic... choc moze to nadinterpretacja...

ocenił(a) film na 8
Balbinator

to nie jeste nadinterpretacja bardzo dobrze trafiles w "sens zaby"

użytkownik usunięty
disposable

Dokładnie! Z jednej strony scena jest dramatyczna, ginie kolejny człowiek, a tu żaba jakby nigdy nic rechocze...

I nie zgadzam się że film nie ma sensu! Ma - i to ogromny!

Balbinator

żaba jest do rytmu jaki na końcu jest najbardziej podkreślony, kop w zad żołnierza, lot żołnierza i jego krzyk, upadek, rechot żaby, pstryk aparatu fotograficznego - muzyka, czysta muzyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones