PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 498
ocen
6,3 10 1 66498
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

podobał mi się. Były prawdziwe problemy i relacje w związku. Przede wszystkim BARDZO
podobało mi się zakończenie, nie było ono sztuczne jak w większości filmów, tylko proste...
Związkowi nie wyszło i trudno... Miły, może nie powalał, ale było kilka fajnych momentów,
śmiesznych. Jenifer jak zwykle piękna i jej uśmiech... Ah... Naprawdę polecam szczególnie
teraz na chłodne, zimowe wieczory, do obejrzenia pod ciepłym kocykiem

Angela4b

Film też mi się spodobał :) I faktycznie nie jest to typowa komedia romantyczna, ale to dobrze :P Jennifer jak zwykle niesamowita (w jednej scenie aż mi ręce zdrętwiały na jej widok...i nie była to scena, gdy była sote :d) Soundtrack tez bardzo dobry.Elementy 'polskości' oczywiście tylko dodały temu filmowi ;) Polecam.

David_Haye

W pełni się z tobą zgadzam. Film nie był przesłodzony i to był jego wielki atut według mnie, a to z tą polskością, jak było w jednym poście według mnie nie było niczym obraźliwym dla nas- polaków i jak napisałeś dodały dla tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones