PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207816}

Sztuka zrywania

The Break-Up
6,3 66 506
ocen
6,3 10 1 66506
5,3 7
ocen krytyków
Sztuka zrywania
powrót do forum filmu Sztuka zrywania

Polska góra

ocenił(a) film na 10

No byłem zszokowany po obejrzeniu on tam ma piekna koszulke widac ze o nas pamietaja w Hollywood hehe a film ogólnie sredni ale polska bierze w nim góre

rekin_4

Własnie ja jak zobaczyłam ze ma koszulke z napisem POLAND! to byłam w szoku poprostu! Ehhh! I to dwa razy i to całkiem inne! Na pierwszym zwiastunie jak siedzi w kuchni i na drugim jak siedzi na kanapie i ma napis POLISH dla odmiany! Ehhh A zauwazyliscie ze on w tym filmie ma na nazwisko Grobowski?

Karolina_8

Gary razem ze swoimi dwoma braćmi mają firmę turystyczną "Trzej Bracia", organizującą wycieczki po Chicago. Oprócz tych koszulek, mają jeszcze w biurze na ścianie wywieszoną wielką flagę Polski razem z godłem. Ale nie ma z czego się cieszyć. Gary jest przedstawiony w filmie jako kawał skurczybyka, jeden z jego braci to zboczeniec, a drugi - gruby tępak. Podobało mi się jedno zdanie wypowiedziane przez Gary'ego do Brooke: "Zwołam kumpli z Polski, my potrafimy robić gnój." :)

djdzon

niesamowite! tez mnie to zaskoczyło :) i to praktycznie cały czas gdzies widac jakis element polski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones